Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile nas kosztują miesięcznie ostatnie podwyżki dla rządzących? Tak przy okazji pytam... Brawa dla wszystkich, którzy wsparli Ninę! Jesteście wielcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że się udało uzbierać taka kasę. Śp. Joasia P. na pewno by się ucieszyła. Ale patrzy z góry i się cieszy. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście chodziło o śp. Agnieszkę a nie Joannę. Przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do __K__ a co tu mają podwyżki 8 tys, to śmiech na sali ci ludzie rządzą krajem. Mam kontakt z kudzmi którzy kierują budowa budynków i zarabiają 18tys miesięcznie. Więc proszę skończ pie... lic pelowski trollu. Zajmij się pensjami i premiami w spółkach miejskich. Bo te zdecydowanie są wyższe od zarobków Prezydenta RP czy Premiera RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do __K__ a co tu mają podwyżki 8 tys, to śmiech na sali ci ludzie rządzą krajem. Mam kontakt z kudzmi którzy kierują budowa budynków i zarabiają 18tys miesięcznie. Więc proszę skończ pie... lic pelowski trollu. Zajmij się pensjami i premiami w spółkach miejskich. Bo te zdecydowanie są wyższe od zarobków Prezydenta RP czy Premiera RP.
Rządzą? Nie, oni destabilizują kraj. Poza tym zapytałem, ile nas kosztują te podwyżki nie bez przyczyny. Ilu tych polityczków jest? Przemnóż to przez kwotę podwyżek, a może się okazać, że po niespełna roku uzbiera się kwota akurat na uratowanie jednego, czy dwojga dzieci. Tym polityczkom więcej kasy nie potrzeba, a dla tych dzieci jest to być albo nie być. Ale nie, ty dałbyś - wszak nie ze swojego - jeszcze większe podwyżki takim Sasinom, Szumowskim i innym, których decyzje kosztują nas grube miliony, a czasem miliardy wyrzucone w błoto, a los takich dzieci, jak Nina, jest ci obojętny. Za to do kościoła pewnie zapitalasz regularnie, prawda? Brzydzą mnie tacy ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...