Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocny pożar w kamienicy przy ul. Dolnej Panny Marii (zdjęcia)

Utworzony przez a moze..., 29 października 2011 r. o 09:43 Powrót do artykułu
... tak dziennik by sie wysilil i ustalil gdzie byl najblizszy niedzialajacy hydrant i od kogo _imiennie_ zalezy sprawnosc hydrantow, bo to lekka przesada zeby strazacy musieli jezdzic po wode na szczerbowskiego a w tym czasie to co ugasili, rozpalalo sie od nowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cala Dolna Panny Marii powinna pójśc z dymem; slamsy je...ne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
Cala Dolna Panny Marii powinna pójśc z dymem; slamsy je...ne
Witam, bardzo przepraszam. Mieszkałem tam 10 lat i nie masz racji. Mieszkają tam tez normalni ludzie, uczą się, pracują i nie są to slumsy (a TAKA JEST PRAWIDŁOWA PISOWNIA), Drogi Internauto, a Ty gdzie mieszkasz? Masz własny apartament, na który sam zapracowałeś? Proszę jeśli nie, to miej honor i przeproś Ludzie tam mieszkających. Pomyśl zanim coś napiszesz. Pozdrawiam serdecznie. Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiązując do komentarza o hydrantach to nawet te na Szczerbowskiego nie były w najlepszym stanie, bo jeden prawdopodobnie nie chciał się zamknąć i woda lała się całąszerokoscią ulicy wypływając na Piłsudskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na Szczerbowskiego przy strażackiej była dzis awaria na sieci a nie hydrant nie chcial sie zamknac, akurat ten hydrant jest bardzo sprawny i się dobrze docina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze straż pracuje w APARATACH OCHRONY DRÓG ODDECHOWYCH (ODO), których butle są napełniane normalnym atmosferycznym powietrzem. Oddychanie czystym 100% tlenem przez dłuższy czas jest śmiertelnie niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie wszystkie osoby mieszkające na ul.Dolnej Panny Marii są marginesem ale niestety na pewno część TAK. Strach tamtędy przejść nawet w biały dzień, bez obawy,że ktoś zaraz wyskoczy z jakiejś bramy i nie zażąda oddania telefonu i portfela....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Może nie wszystkie osoby mieszkające na ul.Dolnej Panny Marii są marginesem ale niestety na pewno część TAK.Strach tamtędy przejść nawet w biały dzień, bez obawy,że ktoś zaraz wyskoczy z jakiejś bramy i nie zażąda oddania telefonu i portfela....
nick człowieku co ty możesz wiedzieć. Największe brawa dla sąsiadów którzy przyjęli sąsiadów ze spalonej kamienicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ni9ck bez obrazy ale gadasz straszne glupoty. Mieszkam na Dolnej Panny Marii i nie wiem skad wziales takie informacje ze strach tamtedy przejsc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, byłem tam dzisiaj i oglądałem straty, rozmawiałem z jednym z lokatorów i muszę stwierdzić, że przez całą noc nie uzyskali oni, żadnej pomocy ze strony Miasta - musieli rozejść się w tym czym mieli na sobie po znajomych, bo do kamienicy nie można do tej pory wchodzić - gdzie wsparcie władz dla pogorzelców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten pożar i akcja pomocy mieszkańcom, znowu negatywnie wpływa na ocenę Zarządu Nieruchomości Komunalnych w Lublinie z jej odwiecznym Dyrektorem z układów - niejakim Łackiem. ZNK z jej satelickimi spółkami samo w sobie stanowi zagrożenie dla lokatorów kamienic z ich rządami. Niech Żuk coś z tym zrobi, bo odejdzie w niesławie jak Wasilewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...