Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Norwegia dokłada do inwestycji w Lublinie. Kto może tu zamieszkać?

Utworzony przez Ola_z_TYHA.PL, 24 listopada 2021 r. o 14:21 Powrót do artykułu
Minister Mejza już wie o tej inwestycji oraz możliwości "uzdrowienia" nieuleczalnie chorych? Zaczął od dzieciaczków, ale idąc ścieżką PiS może również "wyleczyć" starców! W tym rządzie nie jest ważne kogo, ale jak skutecznie okradasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Mejza już wie o tej inwestycji oraz możliwości "uzdrowienia" nieuleczalnie chorych?  Zaczął od dzieciaczków, ale idąc ścieżką PiS może również "wyleczyć" starców! W tym rządzie nie jest ważne kogo, ale jak skutecznie okradasz!
 Po 1- minister Mejza ustosunkował się do rewelacji Gazety Wyborczej i poczekaj trochę, co z tego wyniknie. Ostatnio GW prawie coedziennie jest skazana na odszczekiwanie i płacenie za publikację głupot i kłamstw; 2- masz szansę, więc opublikuj, gdzie i jak PiS cię okradł. Wal konkretami, nie krępuj się. Jeśli nie, to zamilcz i będzie to dowód, że łżesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Mejza już wie o tej inwestycji oraz możliwości "uzdrowienia" nieuleczalnie chorych?  Zaczął od dzieciaczków, ale idąc ścieżką PiS może również "wyleczyć" starców! W tym rządzie nie jest ważne kogo, ale jak skutecznie okradasz!
Po 1- minister Mejza ustosunkował się do rewelacji Gazety Wyborczej i poczekaj trochę, co z tego wyniknie. Ostatnio GW prawie coedziennie jest skazana na odszczekiwanie i płacenie za publikację głupot i kłamstw; 2- masz szansę, więc opublikuj, gdzie i jak PiS cię okradł. Wal konkretami, nie krępuj się. Jeśli nie, to zamilcz i będzie to dowód, że łżesz.
   1. nie wierzę biuru propagany w wydaniu TVPiss. 2. Na stacji, czuję się okracamy przez donOrleone. Nie mam zniżki w ramach posłą, KDR oraz nie jestem z sekty pedofilów.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Mejza już wie o tej inwestycji oraz możliwości "uzdrowienia" nieuleczalnie chorych?  Zaczął od dzieciaczków, ale idąc ścieżką PiS może również "wyleczyć" starców! W tym rządzie nie jest ważne kogo, ale jak skutecznie okradasz!
Po 1- minister Mejza ustosunkował się do rewelacji Gazety Wyborczej i poczekaj trochę, co z tego wyniknie. Ostatnio GW prawie coedziennie jest skazana na odszczekiwanie i płacenie za publikację głupot i kłamstw; 2- masz szansę, więc opublikuj, gdzie i jak PiS cię okradł. Wal konkretami, nie krępuj się. Jeśli nie, to zamilcz i będzie to dowód, że łżesz.
  1. nie wierzę biuru propagany w wydaniu TVPiss. 2. Na stacji, czuję się okracamy przez donOrleone. Nie mam zniżki w ramach posłą, KDR oraz nie jestem z sekty pedofilów....
 1- masz deficyty umysłowe, ale to twój problem. 2- Nie ma przymusu tankowania na Orlenie, masz wybór, żyjemy w wolnym kraju. 3- To, że ty twierdzisz, że nie jesteś pedofilem..wcale o to ciebie nie pytałem, więc po co zaprzeczasz? Profilaktycznie? Samo w sobie jest to podejrzane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister Mejza już wie o tej inwestycji oraz możliwości "uzdrowienia" nieuleczalnie chorych?  Zaczął od dzieciaczków, ale idąc ścieżką PiS może również "wyleczyć" starców! W tym rządzie nie jest ważne kogo, ale jak skutecznie okradasz!
Po 1- minister Mejza ustosunkował się do rewelacji Gazety Wyborczej i poczekaj trochę, co z tego wyniknie. Ostatnio GW prawie coedziennie jest skazana na odszczekiwanie i płacenie za publikację głupot i kłamstw; 2- masz szansę, więc opublikuj, gdzie i jak PiS cię okradł. Wal konkretami, nie krępuj się. Jeśli nie, to zamilcz i będzie to dowód, że łżesz.
 1. nie wierzę biuru propagany w wydaniu TVPiss. 2. Na stacji, czuję się okracamy przez donOrleone. Nie mam zniżki w ramach posłą, KDR oraz nie jestem z sekty pedofilów....
1- masz deficyty umysłowe, ale to twój problem. 2- Nie ma przymusu tankowania na Orlenie, masz wybór, żyjemy w wolnym kraju. 3- To, że ty twierdzisz, że nie jesteś pedofilem..wcale o to ciebie nie pytałem, więc po co zaprzeczasz? Profilaktycznie? Samo w sobie jest to podejrzane...
   1.  POproszę pana doktora o zaświadczenie na piśmie.2. Też mi wybór jak monopolista orlem z rafinerią gdańską są monopolistami w tym kraju w sprzedaży hutrowej paliw. Fakt, w restauracjach tych z hotodagami we wrześniu zeszłęgo roku zwiększyl rabat dla Kart BiznesTank dla księży i osób zakonnych do 16 gr na litrze. Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać ze zniżek na blisko 1500 obiektach pod marką ORLEN w całej Polsce. Benefity będą obowiązywały od 1 września 2016r. - 5 gr w przypadku paliw standardowych i 10 gr dla VERVY oraz 20-procentową zniżkę przy zakupie produktów z oferty Stop Cafe oraz usługi myjni. A jelenie dalej tankują w dobrej cenie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...