Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W pełni monitorowane ma być tylko wnętrze, ale i otoczenie komisariatu.
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że prycze w celach będą wygodne jak mnie tam kiedyś zgarną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gocha napisał:
Mam nadzieję, że prycze w celach będą wygodne jak mnie tam kiedyś zgarną [/quote] [quote]Nie będzie za to pomieszczeń dla osób zatrzymanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedlugo za wyjscie z domu bd pisac mandaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ładnie ,ciekawe gdzie ja teraz piwko bd pił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ładnie ,ciekawe gdzie ja teraz piwko bd pił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest tak jak napisano w artykule, to policja zrobiła "niezły" interes oddając świeżo wyremontowany budynek z działką w zamian za gołą działkę pod budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam rozumiec, ze komisariat policji moze funkcjonowac bez takich zbytkow jak pomieszczenie dla osob zatrzymanych, ale bez silowni i sali gimnastycznej juz nie..? O co tu w ogole chodzi..? Czy policjanci w czasie sluzby maja czas na machanie sztanga, albo bieganie w krotkich portkach po sali gimnastycznej i fikolki na materacu..?Za to im panstwo placi..? No chyba, ze komisariat ma jednoczesnie spelniac role "klubu dla wybranych", ktorzy w czasie wolnym chca sie zrelaksowac i wypoczac "aktywnie"...To w takim razie czemu tak skromnie..?Przeciez podatnik sfinansuje i basen, i salon odnowy biologicznej, a i na etaty dla wykwalifikowanych masazystek nie pozaluje... Bo nikt go nie bedzie pytal o zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Pan Komendant nie pomyśli o komisariatach podmiejskich np. w Niemcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do robot by sie wzieli a nie latają tylko z suszarkami i mandaty wypisują! powinni nas tak bronić jak knajp gdzie żrą kebaby! ostatnio gdy była awantura w Bidzie w Bogucinie o 2 w nocy na 4 auta przyjechali do 1 osoby! wstyd! A szary kowalski musi czekać godzinę na przyjazd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...