Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2018 r. o 19:02 Powrót do artykułu
Popieram - jako radna bardzo pracowita, ambitna i zaangażowana w to co robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj pani wcisło będzie zazdrosna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co Stepaniuki robili w 1943
 Rizali Lachów i Jewrei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na imię miałaś właśnie Beata 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od godz.22 widać obudzone ratuszowe trolle, atak i wpisy wychwalajace tą panią, piszcie bo kancelaria prezydenta nie zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i od razu lemingi dostali zaćmienia mózgu. A gdzie te krzyki, że MISIEWICZ?! Tutaj jednak młoda może być kompetentna? Chociaż aż się ciśnie pytanie przez czyje łóżko karierę robiła. Bo musiała się czymś wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafna decyzja,BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki wyszli ze s.... i walą na PiS. A PiS wybór Łysonia ma w nosie. Jeżeli jest Taka dobra jak wali POkraczna klaka to chwała. Może Motor wejdzie do 2 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LADNIUTKA BEATKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako asystent pani Beaty mógłby zdobyć doświadczenie z zarządzania miastem. Pozbyłby się też łatki bezrobotnego ministranta. Sylwka mogą zarekomendować koledzy z PO i ruchów gejowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w mlodszych lubuje.?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebuje mocnych bodźców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się skończyły, Żuk już nie płaci za trolowanie forum, to i w końcu komentarze negatywne do Wiemożnych się pojawiają i nie są masowo minusowane.
 Niestety, mylisz się: siepacz z Agencji PR już splusikował swoją wazelinę. Jedyna różnica, że PO wyborach zmniejszyli obsadę i czasem nie uda im się zapaskudzić forum od samego POczątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie mozna bylo przed wyborami wskazac kto bedzie wiceprezydentem? albo ten banach byl, nabil glosow i wyborcow w butelke i nawet nie myslal zeby byc radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta Pani czym się wykazała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezpartyjny i moja opinia nie ma nic wspólnego z polityką . Skorzystałem kiedyś z porad prawych bezpłatnych prowadzonych przez panią radną i mimo oczywistych prawd na moją korzyść, jej interwencja przyniosła odwrotny skutek. Wszystko odwróciło się przeciwko mnie i popłynąłem na kilka tysięcy. Więcej nie obdarzę zaufaniem takiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna miernota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo dumny z lubelskich wyborców. Wybraliśmy żuka i podziękowaliśmy ZSL. To jest najlepsza opcja dla Lublina i Lubelszczyzny. Stoimy na dwóch nogach . Brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo dumny z lubelskich wyborców. Wybraliśmy żuka i podziękowaliśmy ZSL. To jest najlepsza opcja dla Lublina i Lubelszczyzny. Stoimy na dwóch nogach . Brawo !!!
 Przecież  Żuk mimo rodowodu w UW to stary ZSLowiec spod Krasnegostawu. Kowalczyk, Niezgoda, Augustyniak zobacz kto startował z list Zuka i zobaczysz kto znajdzie zatrudnienie w UM po zwolnieniach w Urzędzie Marszałkowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sugerujecie, że niedługo małe Zuki będą biegały po UM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...