Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fajnie. 72 nowe mieszkania komunalne, czyli powstaną 72 mieszkania socjalne, a lista 1000 osob z wyrokiem eksmisji. Lista 5000 tys oczekujących na komunalne nawet nie drgnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może lepiej byłoby wybudować dla młodych małżeństw, ktorzy nie mają szans na swoje mieszkania, mimo pracy a nie zamieniać komunalne, tym co już je mają. Dlaczego miasto ma się zadłużać dla nich? mi nikt nie dał, musze tyrac do konca życia na kredyt za kupe kasy, ktory splacam a im bedzie sie standart polepszac bo placa czynsz, ja tez go place...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zobaczyć na http://tbs24.pl jakie są kolejki za tymi mieszkaniami. Tbs to obecnie najlepsze rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zobaczyć na http://tbs24.pljakie są kolejki za tymi mieszkaniami. Tbs to obecnie najlepsze rozwiązanie.
A jaki jest miesięczny czynsz w tym najlepszym rozwiązaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to Ci z komunalnych mieszkań dostaną nowe mieszkania komunalne bo sobie je wymienia? To jest przegiecie. Ludzie cale zycie pracuja,oszczedzaja,biora kredyty i czesto nie stać ich na nowe! Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ci co beda rozdawać te mieszkania(WSM) rozda je znajomkom,rodzinie a reszte za łapówki. Skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzycie, a nie wiecie o czym! Czy zdajecie sobie sprawę że np. Mieszkania komunalne są to mieszkania bez toalety, bez dostępu do ciepłej wody, kąpiel tylko w misce, palenie w piecu kaflowym, ciągle zimno bo wilgoć i dziury w ścianach... Czy ludzie którzy regularnie płacą muszą żyć w takich warunkach, gdy maja do wyboru lepsze lokum? Tak tak, oczywiscie. Lublinianie buntują się że lubelacy chcą mieszkać godnie. Może lepiej dac uchodźcom cieplutkie mieszkanie za które nie płacą, a lublinian niech żyje w gliniance... Ludzie zastanowcie się co gadacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lub 4 lata haha dobre ja juz czekam 11 lat na mieszkanie socjalne, a jestem z wyrokiem piep...... glupoty tylko, sami grzeja tylki a innych to maja daleko gdzies. Panie prezydencie Żuk nie nadaja sie pan na to stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tymi co mieszkają prywatnie i płacą ciężkie pieniądze za wynajem i mają czworo dzieci i same wychowują _
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te mieszkania nie sa darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...