Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe bloki przy ul. Sławinkowskiej. Deweloper nie dał za wygraną

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 listopada 2019 r. o 06:44 Powrót do artykułu
To jak to jest? Zgodnie z tym co twierdził m.in. radny Margol z KZ, TBVał mógł był w ramach lex deweloper betonować Górki nawet przed nocną zmianą studium. A teraz okazuje się, że jednak RM może zablokować budowę innym cwaniakom nawet tam, gdzie teren jest przeznaczony pod zabudowę i nie podlega ochronie w ramach esoch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka z tych mieszkań powinno byc objetych specjalną tajną ofertą wiajpi 500zl/m2 i będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie działajcie, nie dajcie sobie wcisnąć w osiedle domków jednorodzinnych bloków bo będziecie tego żałować. U mnie już tak zrobili... Niby bliźniaki wybudowali, a zrobiły się szeregowki. Człowiek do ogródka nawet spokojnie nie wyjdzie, nie wspomnę już o wiecznym problemie z dojazdem do swojego domu. Zobowiązują do jednego miejsca parkingowego do jednego mieszkania, w czasach kiedy ludzie mają po 2 samochody a potem jest problem. A już jak znajomi przyjadą to wogole. Karetka, smieciarka itp nie dojadą. Ale dla dewelopera tylko kasa się liczy. Jak ludzie tam będą mieszkać to już nie jego problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrzanowscy i spółka w natarciu. Jednak deweloperka i prawie monopol na handel stalą w Lublinie to jednak najlepszy sposób na kasę w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Sławinkowskiej w okolicach Ogrodu Botanicznego vis a vis Dworku Kościuszków też się zaczyna budować, no i przy budynku chemii rolnictwa deweloper kupil 1 ha działkę przy ogrodzie botanicznym tez walczy o wciśnięcie gęstej zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja lubie te ustawy pisowców pisane w nocy na kolanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt wam tyle nie da co pis przytuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkania położone będą w uroczym miejscu, niezbyt daleko od nieboszczyków i z mikroklimatem, za sprawą spalarni zwłok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry teren na budowe 13pietrowych akademików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry teren na budowe 13pietrowych akademików.
 Jak z developer lex to bierem od razu. Oczywiwcie wszystko w ramach programu Misiewicze na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja lubie te ustawy pisowców pisane w nocy na kolanie.
 Ha ha te sa najlepsze - teraz niestety Bury im zepsuł plan (nie)rzadow totalitarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja lubie te ustawy pisowców pisane w nocy na kolanie.
 A ja za to lubię zwoływanie Rady Miasta w niedzielę w nocy i podczas obchdów 450-lecia Unii Lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja lubie te ustawy pisowców pisane w nocy na kolanie.
A ja za to lubię zwoływanie Rady Miasta w niedzielę w nocy i podczas obchdów 450-lecia Unii Lubelskiej.
 Rada Miasta zrobiła porzadek z polem miedzy blokami za co cały Lublin poza paroma krzykaczami jest jej wdzieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry teren na budowe 13pietrowych akademików.
 Ludzie wybierzcie mnie, zamiast akademyków gdzie młodzież sie nie chce modlić, ogladać tvp ani popierać naszego słoneczka z żoliborza ja wam wybuduje 13 pietrowe kościoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no sprawa jest dosyć prosta. Wszystkie ziemię w mieście za Żuka są dla TBV. 8nni nie mają szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja lubie te ustawy pisowców pisane w nocy na kolanie.
A ja za to lubię zwoływanie Rady Miasta w niedzielę w nocy i podczas obchdów 450-lecia Unii Lubelskiej.
Rada Miasta zrobiła porzadek z polem miedzy blokami za co cały Lublin poza paroma krzykaczami jest jej wdzieczny.
 100/100 zaraz farma troli ruszy - ihaaaaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no sprawa jest dosyć prosta. Wszystkie ziemię w mieście za Żuka są dla TBV. 8nni nie mają szans
 To ciekawe bo co chwile, nawet w dzienniku podaja, jacy developerzy buduja. Może leki za mocne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bloki nie powstaną, bo będą za blisko hacjendy prezesa TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy projekt został uzgodniony i zaaprobowany przez TBV ?? To ich teren i to oni decydują co i kto może budować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezes nie buduje - to pisior sie gotuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...