Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe kolumbarium powstaje w Lublinie. Ile kosztuje miejsce?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 08:56 Powrót do artykułu
4,5 tysiąca... ale walą w ch...a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4.5 tysiąca zł za 1/4 metra kwadratowego? To prawie 20 tys. zł za metr. Cztery razy drożej niż za metr nowego mieszkania. Za co ta kasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny z du py i ta jakośc wykonania -- powalająca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie mogą po kremacji rozsypać na oblodzony chodnik. A rodzina i znajomi jak mają mnie pamiętać to będą pamiętać i nie muszą wydawać na te cmentarne hieny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak klatki dla królików :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regionalne Stowarzyszenie naciągaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam szkoda kasy to sobie ja zabierzcie ze sobą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4,5 tys? a ile wynosi zasilek pogrzebowy? zlodzieje zlodzieje. ostatnio senatorowie pisu sprzeciwili sie podwyzszeniu zasilku pogrzebowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie będzię zmartwychwstania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak to SPALIĆ ciało? A jak powtórnie przyjdzie Nasz Pan Jezus i wszyscy zmartwychwstaną to ci spaleni jak? Autentyczny argument który kiedyś usłyszałem. To samo tyczyło się przeszczepów. Że jak to oddać serce, jak on potem zmartwychwstanie bez serduszka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze słyszałem, że cmentarz jest na Lipowej a nie na Białej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe,np. All Bandy dosypywał proszek z wujka do grilla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie , to za 1 m3........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
4,5 tys?     a ile wynosi zasilek pogrzebowy?      zlodzieje zlodzieje. ostatnio senatorowie pisu   sprzeciwili sie podwyzszeniu zasilku pogrzebowego
 A przypominasz sobie kto to taki zmniejszył zasiłek pogrzebowy z 6 tys. na 4 tys. zł. Wtedy też tak wymyślałeś od złodziei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kremacja jest tańsza od klasycznego pochówku i angażuje mniej osób więc nic dziwnego, że coraz więcej osób wybiera taką formę... W Lublinie tak naprawdę tylko dom pogrzebowy Hades jest w stanie przygotować taką ceremonię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...