Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jakiś żart? lokale usługowe? przy takich cenach wcentrum niestety utrzymają się banki, restauracje sprzedające tanie żarcie, sieci jubilerskie, pseudo ekskluzywne sklepy, inne siecwki, które niekiedy koszty odbiją w innym miejscu...ktoś jest samobójcą - wpisać w nazwę lokal w centrum lublina znk - ktoś pewnie zrobi konkurencję bankowi lub knajpie poniżej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... zdjęcie przy artykule super [:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić jakiekolwiek zakupy w Śródmieściu to praktycznie frajerstwo. Tylko BIEDRONKA na ul. Wieniawskiej, dwa ciuchlandy obok niej i tania księgarnia na Krakowskim Przedmieściu. Reszta zakupów to porażka dla kieszeni. Dymają was cwaniakowate ciołki, które żenią chińskie szmaty za ciężkie pieniądze oraz syfiaste knajpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze jutro "Dziennik Wschodni" zamiesci informacje o firmach ktore wynajey lokale i w jakich lokalizacjach. Jestem bardzo zainteresowany ta informacja. Z gory dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z lokalami na Wyżynnej można zrobić wszystko, oprócz tego co powiedział szanowny pan urzędnik, a powód jest dość błahy: tuż obok powstała Stokrotka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że w dobie marketów i wielkich centrów handlowych, braku parkingów oraz to, że handel przeniósł się na obrzeża miasta, najlepiej te lokale przeznaczyć na mieszkania pod wynajem lub jako komunalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...