Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe marki odzieżowe w Felicity w Lublinie

Utworzony przez ex, 6 listopada 2013 r. o 17:57 Powrót do artykułu
czekam na.peek&cloppenburg wszystkie pozostałe mogą się schować przy tym jednym fajnym sklepie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to będzie można sobie powybierać z sieciówek, bo trochę tego będzie. osobiście się cieszę, że powstanie salon empiku - zawsze poza ciuchowymi zakupami lubię sobie poprzeglądać nowości książkowe, a z empików prawie zawsze wychodzę z jakimś promocyjnym łupem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na.peek&cloppenburg wszystkie pozostałe mogą się schować przy tym jednym fajnym sklepie :)
  czekaj dalej :) skoro Royal Collection miał problem ze sprzedaża ubrań i zamknał swój sklep w Lublinie to  nie wróze skucesów Peekowi gdyby sie pojawił. To jest zbyt powazna sieć  i tam ubrania nie mogą wisiec miesiacami. Jeszcze sporo wody w Bystrzycy upłynie zanim takie multibrandowe sklepy z lepszą odzieżą sie pojawią u nas,  na razie starczyłby jakis TK Maxx albo duzy przywoity outlet( tylko nie z dresami) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mojego kuzyna w Sosnowcu otworzyli outlet w centrum miasta i wcale te ubrania nie są takie fajne. Każda bluza z outletu jest już rozciągnięta albo ma jakąś wadę. Pamiętaj, że tam trafiają ciuchy z miejsc, w których się nie sprzedały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? pytam po co nam kolejna bereshka, stradivarious, h&m czy sephora (czy jak to sie tam pisze). Państwo zarządzający galerią Felicity powinni pomyśleć o tym ze jej lokalizacja nie jest zbyt atrakcyjna dla 80% mieszkańców Lublina i powinni sciągnąć do galeri marki których w naszym kochanym Lublinie jeszcze nie ma jak New Era, Foot Locker Tom Tylor czy Under Armour (no i żeby ewentualnie nie były one wielkości budy z kebabem). Większość klientów galerii to w mojej opinii nastolatki i jakoś wątpie zeby 17 letni/a, chłopak/dziewczyna jechał/a z np. Sławinka czy Poręby do 3 sephory czy h&m:)!!! proszę to przemyśleć;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co? pytam po co nam kolejna bereshka, stradivarious, h&m czy sephora (czy jak to sie tam pisze). Państwo zarządzający galerią Felicity powinni pomyśleć o tym ze jej lokalizacja nie jest zbyt atrakcyjna dla 80% mieszkańców Lublina i powinni sciągnąć do galeri marki których w naszym kochanym Lublinie jeszcze nie ma jak New Era, Foot Locker Tom Tylor czy Under Armour (no i żeby ewentualnie nie były one wielkości budy z kebabem). Większość klientów galerii to w mojej opinii nastolatki i jakoś wątpie zeby 17 letni/a, chłopak/dziewczyna jechał/a z np. Sławinka czy Poręby do 3 sephory czy h&m:)!!! proszę to przemyśleć ;)
  ciekawe gdzie w Lublinie masz Bershkę? Może mnie świecisz bo jakoś nigdzie na nią się nie napatoczyłam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...