Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakich godzinach działa strefa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to takie modne, amerykańskie używać słów o obcym znaczeniu. Coworingi,startupy,ajphony,to dobre dla zakompleksionych i tych czujących się za mało "światowcami".
W sumie, to autor artykułu mnie obraża - czy ja, nie znając języka angielskiego, muszę się czuć gorszy od innych, którzy rozumieją znaczenie słowa "coworkingowa". Jedyne co rozumiem to cow=krowa - na prawdę nie ma polskiego odpowiednika???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba urzędnicy tworzą takie miejsca by uzasadnić, że są komuś potrzebni. Doprawdy miasto ma za dużo pieniędzy na ten bezsens? Fundacja Wolności powinna za miesiąc zainteresować się ile osób skorzystało z tego przybytku i jakie fundusze na to coś przeznaczono. Chętnie też poznam z imienia i nazwiska pomysłodawców. U mnie pracy nie znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy przestrzeń "coworkingowa, startup" nie potrafisz po polsku? Wstyd! Więcej szacunku dla ojczystego języka. Zresztą mam wątpliwości czy moje uwagi zrozumiesz "światowy"redaktorku... przy Twoim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce dla kogo/czego??? "startupów"??? Pierdyknij się pismaku w cranium, przemyśl jak oprzytomniejesz, napisz od nowa, albo lepiej nie... Chyba gimbazjum Cię tylko zrozumie... Pozdrawiam
chłopie masz rację ! ale zrozum , pismak tylko powtarza co usłyszał. ale przegiął jednak, fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goło i wesoło z pająkiem po środku. Za pomysł skręcania w supły kabli zasilających należy się nagroda im. Lecha W. Wieszaka na ubrania jak widać również zabrakło. Być może (w przyszłości!) książki o powiązanej z funkcjonowaniem tej instytucji tematyce ktoś uczynny przyniesie. A może zamiast takich idiotyzmów zaoferujcie otwarte szkolenia z rozliczania podatków, zagrożeń ze strony ZUSu, kilku godzin porad prawnych, czy metod pozyskiwania partnerów, w tym zagranicznych, bo to co robicie to pic na wodę i nawet nie jest to tani fotomontaż. Ludzie, doprawdy mają gdzie posadzić swoje litery, lecz potrzebują wiedzy, umiejętności a w szczególności wsparcia, zwłaszcza prawnego. Wydajecie publiczne fundusze na markowanie "słusznych koncepcji", bo tak się Wam wydaje. Toż to kpina, tandeta i wstyd. Czy Wam nawet nie chce się poznać istoty sprawy. Skąd Was biorą? Znajomości? Loteria? Pomyślcie zanim nie będzie za późno, proszę w imieniu mieszkańców, podatników, osób którym zależy szczególnie na dobrym imieniu miasta. A za emocjonalną szczerość - przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja nienawidzę tej korpo-anglo-nowomowy... wszystko w celu nadmuchania wątpliwego prestiżu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kojelny sposób na wyprowadzanie dotacji przez funcacje która to niby udostępnia i "opiekuje się" nowymi firmami. Pic na wodę. Świnie muszą mieć nowe koryta, ot co!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...