Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe miejsce w Lublinie. "Lokal pęka w szwach dlatego postanowiliśmy otworzyć kolejny"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Dlaczego ten wpis nie jest oznaczony jako "Tekst reklamowy"/"Tekst sponsorowany"... I proszę nie pisać, że to nie jest reklama - jest, niczego poza reklamą tu nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł na 100% sponsorowany.Gdzie jest informacja?Przecież to niezgodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szwach to jedni pękają od otyłości, a drudzy od przejedzenia i gazów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybko popłynie jak mu KUL policzy czynsze. parking płatny,niby studentów dużo ale guzik kupuja.pracownicy zero. w lokalu wentylacja beznadziejna. Kiedyś jeszcze fundacja rozwoju kul tam cos prowadzila,potem kazdy byl tylko troche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta reklama tego bistro to za dziękuję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 36. Zamieszczanie odpłatnych ogłoszeń i reklam 3. Ogłoszenia i reklamy muszą być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż nie stanowią one materiału redakcyjnego. Art. 12. prawa prasowego pkt. 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ktoś z konkurencji już 5 postów od rana zdażył wyprodukować :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wskazuje na to, że ludziom udał się biznes. Posty - jak czytam - piszą nieudacznicy, nudziarze i smutasy. Przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz Sulisz do Was przyjdzie nażreć się za darmochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy autor tekstu ma świadomość, że trunek wg. SJP to napój alkoholowy, a takich w opisywanym lokalu nie ma ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam blisko i pewnie kiedyś wpadnę, ale lokalizacja słaba niestety jak ten śmieszny uniwersytet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten biedne dzieci już całkowicie język polski zapomniały? Wszędzie jakieś anglojęzyczne syfy.. central, food, thing, ever… Na pewno nie warto tu przychodzic Polakowi. Pewnie liczną na ukrów, hamerykanów, hindusów, afganczyków… I do tego jeszcze taka kryptoreklama w DW...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
challenge burger , czyli popłuczyny "kultury" made in USA . pospólstwo będzie zachwycone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam 4 stoliki czy 6 to nie dziw że pęka w szwach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. Jadłem. Jestem pod wrażeniem. Smaczny makaron. Naprawdę umieją zrobić ostrzejsze jedzenie. Czy artykuł jest reklamą? Na pewno bo w takich artykułach chodzi o rozgłos, który dają. Gdyby nie takie artykuły o wielu lokalach w ogóle byśmy nie usłyszeli. Ja cieszę się że trafiłem do CP bistro i chętnie tam wrócę bo po prostu jest smacznie. Parking który jest ogromny a kosztuje 2-4zł za dobę nie wydaje mi się problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalu nie ma jak na te ceny. Knajpa jakich wiele. Minus za wentylacje i czas oczekiwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...