Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe odkrycia u dominikanów w Lublinie

Utworzony przez donosiciel, 21 października 2012 r. o 20:57 Powrót do artykułu
A dominikanin jest na rusztowaniu bez kasku ! Możliwe, że nie posiada badań do przebywania na wysokości. Inspekcja Pracy powinna nałożyć mandacik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ty jesteś normalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny? na pewno niedouczony... dominikanin jest na rusztowaniu które ma stabilna podłogę i barierki zabezpieczające przed upadkiem kask ani pasy bezpieczeństwa nie są mu potrzebne ani prawem wymagane to dokładnie tak samo jak ze sceną budowaną na podobnych rusztowaniach po jej zbudowaniu nie ma wymogu by artyści wchodzili na nią w kaskach ;-) ignorancja prowadzi do donosicielstwa ;-) ... cóż odkrycie ciekawe ale ja z pewnością nie dam na budowę komercyjnego hotelu u dominikanów swego 1 % wolę dać na chorą Antosię na którą się dominikaństwo wypięło http://www.pomocdlaantosi.pl/jak-mozesz-pomoc i innych tez namawiam by dawać potrzebującym a nie biznesmenom hipokrytom przebranym w szaty świętojebliwe pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslalem ze jakas wodke znalezli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze, "...restauracja (kogo? czego? zacheuszków)" Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko z pewną taką jakby nieśmiałością chciałem przypomnieć, iż biznesmen Torquemada tysz był dominikaninem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...