Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe ostrzeżenie IMGW dla Lubelskiego. Kto liczył na zmianę pogody, wreszcie się doczeka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2019 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Gdzie niby to ostrzeżenie, bo ja nie widzę na stronie IMGW...? Chyba lubuskiego...albo sami coś wymyśliliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie niby to ostrzeżenie, bo ja nie widzę na stronie IMGW...? Chyba lubuskiego...albo sami coś wymyśliliście.
  pogodynka.pl/przewidywanie/wojewodztwo-lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne sluzby porzadkowe beda jak co roku zaskoczone zimą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ZASŁUGA ŁYSEGO BO KOLESIE OD ODGARNIANIA ŚNIEGU MIELI TYLKO ZA DYŻUR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ***icie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyna z dziennika nie rozróżnia prognozy zagrożeń od ostrzeżenia. IMGW kiedyś podawało, czym różni się prognoza zagrożeń od ostrzeżenia. Nie jest to równoważne, ale trudno oczekiwać wiarygodności od dziennikarzy, którzy piszą o wszystkim i o niczym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia trzeba robić zapasy to będzie prawdziwą tragedia do -3 spadnie temperatura jak ja sobie dam radę dobrze że jedzenie po świętach trochę zostało bo tak to by człowiek nie przeżył... Co one piszą masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejną stronę zablokowałem za takie bzdety. -3 w zimę? I ch..j.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z niecierpliwością czekam na zmianę pogody i - 3 stopni Celsjusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-1? Tragedia. Co będzie gdy nadejdzie - 6? Koniec świata, panie.... A na poważnie... W Pulaeach nawet jeden płatek nie spadł... Za to deszcz pada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jadę do sklepu robić zapasy... Kto to by pomyślał... takie anomalie pogodowe w grudniu :) szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...