Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe płuca, nowe życie Kuby Bielaka. \"Czuję się super!\"

Utworzony przez Samael, 23 października 2012 r. o 07:23 Powrót do artykułu
Cieszę się razem z Kubą i jego bliskimi. Powodzenia i zdrowia życzę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duuuuużo zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To super wiadomość. Kibicuję Ci Kuba i życzę powodzenia - trzymaj się cieplutko :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna wiadomość. Życzę Ci powodzenia Kuba i zdrówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibicowałam Kubie odkąd pisaliście o nim. Dużo zdrowia kubo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdrowia i powodzenia. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się stary. Nie znamy się, ale jestem całym sercem z Tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba GRATULACJE!!!! Bardzo się cieszę, że masz to już za sobą. Wracaj do pełni sił i oddychaj wreszcie pełną piersią!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znamy się-chodziłem z twoim tatą do jednej klasy,od dawna śledziłem Twoje zmagania z chorobą bardzo się cieszę że dochodzisz do zdrowia-GRATULACJE!!!!!!!!!!!!,trzmaj tak dalej.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała Panu za to że się udało! Nie zapominajmy, że to dzięki Bogu Kuba otrzymał tyle pomocy od innych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER!!! Duzo, duzo zdrowka zyczymy Kuba !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracaj do zdrowia! Warto było zbierać i przekazywać pieniądze a NFZ i ci od których zależało sfinansowanie tej operacji niech się wstydzą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję!! Wspaniała wiadomość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się cieszę, że mogłam dołożyć się do tej akcji! Kuba, jesteśmy z Tobą nadal i jesteśmy z Ciebie dumni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się, młody, dzielny człowieku! Będzie dobrze, jesteś szczęściarzem, bo masz bliskich, którzy Cię wspierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...