Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe połączenie z lotniska w Świdniku? Rozmowy z WizzAirem

Utworzony przez Pomelo, 20 stycznia 2015 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Rozmawiać można, ale czy coś z tego wyjdzie - czas pokaże.   Ale ujawnianie tego w prasie jest kompletnie bez sensu i pokazuje brak profesjonalizmu zarówno władz Lublina jak i gazety. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiać można, ale czy coś z tego wyjdzie - czas pokaże.   Ale ujawnianie tego w prasie jest kompletnie bez sensu i pokazuje brak profesjonalizmu zarówno władz Lublina jak i gazety. :(
Przecież to nie idzie o loty, a propagandę.   Sprawdź, co powoduje większe straty spółki zarządzającej tym cywilnym portem lotniczym - dzień bez lotów czy dzień z lotami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko!!! przecież jak nie będą rozmawiać, negocjować, to pies z kulawą nogą nie zawita do Świdnika! wszystkie dotychczasowe połączenia to efekt jakiś rozmów! więcej optymizmu a nie z marszu" rozmawiać można ale czy coś wyjdzie". jakaś tzw masakra z takim podejściem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze trochę i lotnisko Lublin podzieli los lotniska w Radomiu - polecam ich stronę na fb W związku z protestami obrońców toru lublin - proponuję zacząć zagospodarowywać lotnisko dla motocyklistów i samochodziarzy - duża płyta już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chciałby Radom mieć choć w połowie takie "problemy" jak Lublin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wizzair i inni będą zadowoleni z faktu ujawniania informacji na temat negocjacji w prasie, na pewno nie. Dziennik na pewno nie pomógł w ten sposób.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu następny niewypał z połączeniem,kto będzie latał do Budapesztu przez cały rok,latem to rozumię .Czy w koncu nie możecie  zrozumieć .że społeczestwo potrzebuje innych kierunków -tam gdzie jest skupisko POLAKÓW.Jak długo będziemy jeszcze czekac na połaczenie do SZKOCJI.Tam jest masa rodaków pracujacych,ruszcie w końcu swoje mózgi nbo na Budapeszcie się nie dorobicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie wyczytałaś, że połączenie ma być  do Budapesztu. Tam odbędą się tylko rozmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wizzair i inni będą zadowoleni z faktu ujawniania informacji na temat negocjacji w prasie, na pewno nie. Dziennik na pewno nie pomógł w ten sposób.
  ładnie sparafrazowałeś mój komentarz własny z Pasażer.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy do Szkocji!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaaaaaaaaaaaak, popieram my (3 osoby) latamy 5 razy do roku Glasgow lub Edynburg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy połączenia do Berlina, Hamburga czy Bremy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę do Szkocji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny ratuszowy urzędas leci na darmową wycieczkę. CO on ma wspólnego z lotniskiem, porócz tego ze jest podwładnym naszego ukochanegp wopdzunia, żuvczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny ratuszowy urzędas leci na darmową wycieczkę. CO on ma wspólnego z lotniskiem, porócz tego ze jest podwładnym naszego ukochanegp wopdzunia, żuvczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa .... wyruchać szympansa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez bym prosił do Szkocji.Sam osobiście znam z woj. Lubelskiego ze 40 osob. Potencjał jest ogromny na to połączenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy Wizzair nie przesadził na starcie z tym Sztokholmem 3 razy tygodzniowo, czy będzie aż tylu chentnych, żeby nie okazało się że będa musieli to zlikwidować z powodu małego zainteresowania tak jak to było z Wrocławiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie dlaczego w zakladce lotow na stronie lotniska pojawily sie BUDAPESZT PRAGA I WIEDEN albo niech szanowna redakcja sie tym zajmie i nas poinformuje o wynikach dochodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos wie dlaczego w zakladce lotow na stronie lotniska pojawily sie BUDAPESZT PRAGA I WIEDEN albo niech szanowna redakcja sie tym zajmie i nas poinformuje o wynikach dochodzenia
Ja nic takiego nie widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...