Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe radio w Lublinie będzie nadawać na 93,8 MHz

Utworzony przez kick, 20 stycznia 2011 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Panie Autorze, a gdzie źródło cytatu dot. lo-fi? - przecież jest "żywcem" wyjęty z Wikipedii... http://pl.wikipedia.org/wiki/Lo-fi Oj, kłania się etyka dziennikarska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio PiN lub TOK.FM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ROZMÓW Z WIELOMA OSOBAMI WIEM, ŻE WIĘKSZOŚĆ CHCIAŁABY POWROTU RADIA WAWA. TYLKO POLSKA MUZYKA!!! BRAKUJE TAKIEJ STACJI Z POLSKIMI PIOSENKAMI. POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto byłoby sprawdzić które miałoby największy odbiór. RMF Maxxx jest moim zdaniem najlepsze. Tam przynajmniej lecą nowości. Słuchała Radia Free i niestety wielki zawód - puszczają starocie i odgrzewane kotlety. Nowości pojawiają się od święta. Poziom prowadzenia niby na luzie ale kiepski aż żal słuchać. Eska jest bardziej tandetna od RMF Maxxx. Grania na Maxxxa można posłuchać na kieleckich częstotliwościach. Ale zasięg kończy się na zachód od ul. Filaretów. Szkoda, że w konkursie nie startuje Planeta FM - oni grają fajną muzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36-latka napisał:
Może warto byłoby sprawdzić które miałoby największy odbiór. RMF Maxxx jest moim zdaniem najlepsze. Tam przynajmniej lecą nowości. Słuchała Radia Free i niestety wielki zawód - puszczają starocie i odgrzewane kotlety. Nowości pojawiają się od święta. Poziom prowadzenia niby na luzie ale kiepski aż żal słuchać. Eska jest bardziej tandetna od RMF Maxxx. Grania na Maxxxa można posłuchać na kieleckich częstotliwościach. Ale zasięg kończy się na zachód od ul. Filaretów. Szkoda, że w konkursie nie startuje Planeta FM - oni grają fajną muzę.
Zgadzam się z przedmówczynią. RMF MAXXX ma bardzo fajne programy dla inteligentnych ludzi np. "Słaby Program" w niedzielę. Niestety wątpliwe by otrzymało ono częstotliwość. Choć jakby pojawiło się u nas MAXXX to może Freee zaczęłoby działać prężniej, kto wie. Myślę, że większe szanse ma właśnie WAWA (tu też jest ciekawy DeDektyw Inwektyw), ChiliZet i PiN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio WAWA....tylko polska muzyka:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wiadomości są w Programie 1 Polskiego Radia. Najlepsza publicystyka jest na "Trójce" PR. Największa kultura na "Dwójce",czyli Radio "Bis" PR. Muzyki słucham w Radio "Centrum" lub "Freee".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za Radiem PIN lub TOK FM, choc to ostatnie nie ubiega sie o czestotliwosc. Przynajmniej sa one na poziomie. Ciekawa muzyka (tak, tak, w TOK FM tez), inteligentni prowadzacy, dobre wiadomosci. Mam nadzieje, ze czestotliwosci nie otrzyma zadna plastikowo-pseudoeskowa stacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radiowy słuchacz napisał:
Największa kultura na "Dwójce",czyli Radio "Bis" PR.
Radio BIS zamienilo sie w Czworke, a nie Dwojke. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
corso napisał:
Radio WAWA....tylko polska muzyka:)))
popieram i jestem za polską muzyką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za Radio Pin :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gobermanio napisał:
popieram i jestem za polską muzyką
x2 odkąd jak zgineła WAWA to nie ma czego słuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chętnie widział/ słyszał bym rmf maxxx świetna nutka słuchałem będąc w krakowie i przez sieć pozdrawiam czytelników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE DO LUBLINKA, BASTIONU KLECHÓW I WSZELKICH SKRAJNOŚĆI, ZAWITA RADIO RYDZYK 2,CZY JAK TO SIĘ BĘDZIE NAZYWAĆ!!TYPOWA ROZGŁOŚNIA DLA ZAKOMPLEKSIAŁEGO ZAŚCIANKA!!!TUBA POWALONYCH PSEUDPOLITYKÓW Z TZW. PRAWICY!!PORAŻKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE DO LUBLINKA, BASTIONU KLECHÓW I WSZELKICH SKRAJNOŚĆI, ZAWITA RADIO RYDZYK 2,CZY JAK TO SIĘ BĘDZIE NAZYWAĆ!!TYPOWA ROZGŁOŚNIA DLA ZAKOMPLEKSIAŁEGO ZAŚCIANKA!!!TUBA POWALONYCH PSEUDPOLITYKÓW Z TZW. PRAWICY!!PORAŻKA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle, ze przydalaby sie jakas rozglosnia z muzyka dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to dziwne, że urzędnicy określają co jest ofertą uzupełniającą; czym zainteresowani są mieszkańcy miasta itp. Co z tego, że będą dwie stacje nadające to samo? Nie ma nakazu słuchania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio PiN - charakter muzyczno-informacyjno-lifestyle'owy (cokolwiek to znaczy) Radio Chilli Zet - dysko i dens na ściernisku Radio RMF Maxxx - dysko i dens na ściernisku Radio WAWA - program adresuje do słuchaczy w wieku 25-45 lat i gra tylko polską muzykę Radio Jasna Góra - po co konkurencja między stacjami kleru ? No to z tej popeliny tylko ten PiN albo WAWA. Choc wolałbym, żeby radio do mnie gadało jak np. w TOK FM, a nie tylko umca umca jak wszędzie w innych stacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z muzyką dla dzieci to już teraz jest dużo stacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...