Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe trolejbusy jeszcze niegotowe

Utworzony przez gld, 5 grudnia 2013 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Może kiedyś ktoś odpowie za ten parszywy, szyty grubymi nićmi przekręt!!!!! Może ktoś policzy straty przedsiębiorstwa powstałe w związku z brakiem możliwości używania nowego taboru. Solarisy dawno by jeździły i nie byłoby żadnych problemów, ani z serwisem, ani z homologacją, ani z terminowością dostaw. Ale banda kretynów z Zarządu Transportu Miejskiego wolała kupić nigdzie nie sprawdzone ukraińskie gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kiedy zamawiający zacznie liczyć kary za nienależyte wykonanie umowy ... chyba, że umowa jest tak skonstruowana, że wykonawca może wsadzić zamawiającemu każdy chłam i nic :) taka sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiecie że kary są nienaliczane? Ja mam inne info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gotowe pisze sie oddzielnie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ale banda kretynów z Zarządu Transportu Miejskiego wolała kupić nigdzie nie sprawdzone ukraińskie gówno.
Ale oni nie chodzili z koszykiem po supermarkecie i przypadkiem wybrali Bogdana. Bogdan wygrał przetarg a odwołanie Solarisa zostało odrzucone przez niezależną izbę odwoławczą. Solaris mógł zaproponować niższą cenę i lepsze warunki - wtedy by wygrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale oni nie chodzili z koszykiem po supermarkecie i przypadkiem wybrali Bogdana. Bogdan wygrał przetarg a odwołanie Solarisa zostało odrzucone przez niezależną izbę odwoławczą. Solaris mógł zaproponować niższą cenę i lepsze warunki - wtedy by wygrał.
Ale w Świętego Mikołaja to już nie wierzysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten ukraiński chłam zmieści się w tunelu na ul. Kunickiego , bo widać , że jest o około 30-50 cm wyższy od Solarisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te informacje w artykule nt.: trolejbusów są mocno tendencyjne i stronnicze!!!!!!! Inne marki też miały i mają wiele niedociągnięć!!! Podnosi się larum!! A tak naprawdę trudno wywnioskować z tego artykułu nic wartościowego i budującego. A nie ma nic na temat, że te trolejbusy montowane są głównie tu w LUBLINIE. Robi to firma ze 100% POLSKIM KAPITAŁEM!!  Firma z dużym doświadczeniem, daje ludziom pracę!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze sie taki nieurodzil, coby polaczkom na wschodzie dogodzil. Ale to wina cyklistuf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...