Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe ważne stanowisko abp. Stanisława Budzika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2019 r. o 12:53 Powrót do artykułu
To chyba temat do gazetki parafialnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? Będą podwyżki czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budzik - nastaw się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni tam toczą dysputy na temat liczby diabłów na łebku od szpilki. I to za nasze pieniądze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja występuję z KK  niech się zastanowią dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja występuję z KK  niech się zastanowią dlaczego
 To po co tu wszedłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Budzik lubelski ma problemy ale wsystki jego Kumple z e - PiS - kopatu. Kościół i Liturgia słuzą do "ZAŁATWIANA" WSZYstkich spraw. Takie sprawy trudno nazwać i kościołem i liturgią. Bardziej skłania się to WSZTstko do "NIE - boskiej KOMEDII, której finałem jest WOLNO ROSNĄCY GUZ MÓZGU w po - PiS - owy sposób gnębiący Czarną Sektę z po - PiS - owymi Dewotkami sprowadzający się do Słyszenia Głosów: Boga, Powołania i pozostałych PIER...dól (z)BAWIENIA. NIE WIERZYCIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech lepiej poszuka teczki filozofa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wirtualne fuchy , które nie mają znaczenia . Biskupi "nauczają " sami siebie a osierocone owieczki baranieją . Ja z księdzem najbliżej się widzę jak ten z tacą chodzi , w innym przypadku mogę go spotkać w parafialnej kancelarii przez godzinę raz w tygodniu ..... aaa przepraszam i przed konfesjonałem gdzie z jednej strony konfesjonału siedzi ksiądz , z drugiej ja klęczę na chorych koanach a za mną jakaś przeziębiona babka kaszle . Takie są oto klimaty których duchowni nie dostrzegają . Oni nie rozumieją że aby nieść Boży Płomień to z tym płomieniem trzeba wychodzić a nie tylko z nim usiąść przy kominku w biskupiej kurii. Żeby tylko nie narzekać - w kościołach powinny być wydzielone spowiedniki w których mógłbym porozmawiać swobodnie z kapłanem ,wyjaśnić swoje wątpliwości ,wahania ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.................... a także treścią nauczania m.in. teologii biblijnej, moralnej i dogmatycznej........................fiu fiu jakie to ucone,a skąd taka ta sie pedofilina wzieła? coś mi to przypomina bełkot kumiteta centralnego kc pzpr ,firma troche słowa zmieniła ,ale przecinki zostały te samy ,te towarzysze z czarnej ławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...