Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To teraz i facetów w sukienkach biorą ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ściągną wszystkich w sukienkach i od razu przestępczośc zniknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście klecha musiał być, co za kraj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co im haki w tych wozach? To było warunkiem przetargu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łe, to tym radiowozem mnie nie zawiną, bo było by to łamanie wolności religijnej jaka ponoć w tym kraju świeckim panuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 policjantów co to jest.smiech ma sali. Zlikwidować straż miejska a dać więcej policji. A te samochody to pewnie pójdą prawie wszystkie na powiaty?? Bo lublin nie kwapi się by wymieniać auto z przebiegiem 250 tys o 13 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poniedziałek szef lubelskiej policji nadinsp. Dariusz Działo powitał w szeregach KWP Lublin 10 nowych funkcjonariuszy. Uroczyste ślubowanie odbyło się na dziedzińcu KWP w Lublinie. Również dzisiaj Garnizon Lubelski wzbogacił się o 15 nowych oznakowanych radiowozów marki Kia Sportage. Pojazdy trafiły do komend powiatowych i miejskich województwa lubelskiego.go. TO TERAZ WSZYSTKO POŚWIĘCIĆ TO MOŻE BĘDZIE JAK Z TYM CHLEBEM NA PUSTYNI, ALBO Z WINEM....... CZARNA MAFIA MA CHYBA JAKIEŚ SPOSOBY........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się bedzie działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam robi ta czarna bryła sadła - podobno w Polsce jest konstytucyjna rozdzielność państwa od kościoła - jak któryś wieśniako-polycjant taki świnty, to na własny koszt do dobrodzieja. Na marginesie hak holowniczy w samochodzie tego typu jest potrzebny jak wrzód na ch_ _u. Pozdrawiam lubelską milicję. Na nazwę policja jesteście za głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale wsparcie dla prewencji :D smiech zenada jak te osly wyjda na ulice Kto dal tym typom odznake za grosz prezencji te mundury ta wisza na tych kolkach Wspolczuje lublinianom teraz to bedzie bezpecznie... eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak studiowałem na polibudzie lubelskiej to chłopaki z akademika mówili. Nie masz ambicji pracujesz ..... w policji. Od razu zaznaczam, że się głęboko z tym nie zgadzam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja dobrze słyszałem? Damy też nowe auta UKRAINCOM??? No cholera jasna, nie po to płacę podatki w POLSCE by wspierać służby WROGA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...