Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi proboszczowie w parafiach Archidiecezji Lubelskiej. Pełna lista nazwisk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2019 r. o 14:49 Powrót do artykułu
Mieliście nikomu nie mówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi, na dorobku,trzeba kasyyyyyyyy...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Watykan. Nierządnica wielka barwy purpury i szkarłatu matka obrzydliwosci ziemi. Całe zło tego święta wywodzi się z cesarstwa rzymskiego które nigdy nie upadło tylko zmieniło nazwę na kościół rzymski. Boże narodzenie to pogańskie obchody bożka słońca mitry. Nieświadomie owieczki biorą udział w kulcie lucyfera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks. biznesmen z Podwala na swoją parafię, to się rozkręci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "świętego jedzenia" itd ______ " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b Biblia Warszawska ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary i przez to wielu jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy i Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii, tzw świętych ani organizacji religijnych jak organizacja Świadków Jehowy i inne. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a Uwspółcześniona Biblia Gdańska - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd_______ GOOGLE : "Biblia obala urząd papieża część 2 - historyczne zgniłe owoce" ______ "Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauka biblijna, a nauka kościoła rzymskokatolickiego czy Świadków Jehowy to dwa różne światy. Np przymusowy celibat to oszustwo wymyślone dla mamony - na lekcjach religii o tym się nie mówi, również na mszy o tym nie powie się, nie mówi o tym Radio Maryja ....... : " Biskup więc ma być nienaganny, mąż jednej żony, czujny, trzeźwy, przyzwoity, gościnny, zdolny do nauczania; 3 Nieoddający się piciu wina, nieskłonny do bicia, niełakomy na brudny zysk, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy; 4 Dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w posłuszeństwie i wszelkim szacunku; 5 Jeśli bowiem ktoś nie umie rządzić własnym domem, jakże będzie mógł troszczyć się o kościół Boży ? " - Nowy Testament - 1 list apostoła Pawła do Tymoteusza rozdział 3 Biblia ........... wyszukiwarka : " Wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne chłopięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Hrubieszowie kiedy zmiany, zwłaszcza w parafii MBNP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego chrzcza takie małe dzieci. Ta ma być świadoma decyzja dojrzała i odpowiedzielna. Jezus miał 30blat gdy wziął chrzest a oni niby chcą go naśladować. Jak najłatwiej wydostać się z tej czarnej sekty bo mnie tam podstępnie zapisali wmawiajac moim rodzicom że to niby chrześcijaństwo jest a to czyste pogaństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a parafia za co?.....wiadomo.....jak biedny to na wieś lub staruchow pilnowac..,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x.biznesmen.....radosny ma sie główkę nie od parady.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życzę wszystkiego dobrego błogosławieństwa Bożego wytrwałości i dobrych ludzi na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znowu nie awansowałem, siedzę w tej lecznej juz 4 rok, dali by mi parafie chocby w malej wsi, pokazał bym com wart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBY MIELI ODWAGĘ STAWIĆ CZOŁA SAMORZĄDOWEMU LEWACTWU ZSL-SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblia jest wiarygodna we wszystkim, nauka potwierdza jej relacje _________ wyszukiwarka : " jak wszystkie zwierzęta mogły zmieścić się na Arce Noego "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie o Księdzu Michale Szadziuk ? Który trafi do Rejowca ? Jakieś opinie o nim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż ks. Marcin Wójtowicz to prawdziwa perełka i wielka szkoda, że tak szybko odchodzi to następca ks. Michał Szadziuk jest super kapłanem. Uwielbiany przez dzieci, młodzież i dorosłych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż ks. Marcin Wójtowicz to prawdziwa perełka i wielka szkoda, że tak szybko odchodzi to następca ks. Michał Szadziuk jest super kapłanem. Uwielbiany przez dzieci, młodzież i dorosłych.
 A ja go nie lubie, słyszałam też jak przeklinał bez powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie zabierzecie księdza proboszcza Eugeniusza Szymańskiego z Nałkowskich w Lublinie. Ten człowiek nigdy nie powinien być księdzem, mało skarg ? puki on będzie moje dzieci nie postawią nogi w kościele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...