Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowo narodzone koty ktoś wrzucił do śmietnika

Utworzony przez WestBlu, 30 kwietnia 2010 r. o 15:05 Powrót do artykułu
Jak czytam o takich bestialskich występkach to jestem za aborcją!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot, takie studenckie żarty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby początek dni kultury studenckiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wyrzucił koty,innym razem kto wie,może wyrzuci dziecko? czy da się ustalić kim jest ten deb***? nie rozumiem jak można coś takiego zrobić?! tak bardzo komuś przeszkadzały te koty? Na głupotę czasem nie ma lekarstwa:0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na spacerze przy lesie też znalazłam zawiązaną reklamówkę z 8 kociętami:-) kiedy mój pies podbiegł do niej na początku myślałam że w środku jest dziecko....Ludzie właśnie są tacy okrutni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro p. Anna tam karmi to dlaczego nie pomyslała o sterylizacji dokarmianych kocic? Z Urzędu Miasta sa talony na bezpłatne zabiegi i można tam wypożyczyć klatkę-łapkę do złapania dzikiej kotki. Weterynarz wykonujący zabiegi ma obowiązek pomóc w transporcie. Tylko trzeba chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######fundacjafelis.schronisko.net/aktualnosci-3196.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam 3 maja do Lublina ok.16,30 obok skrzyżowania w okolicach skansenu poboczem wałęsał się pies mieszaniec boksera okropnie wychudzony.Ktoś musiał wywieźć i porzucić zwierzę.Gdzie w ludziach tak postępujących odrobina serca.Mąż skwitował ,że takiemu s.....synowi trzeba by nie dać z tydzień jeść to by poczuł co to jest głód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...