Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowoczesna otwiera biura w woj. lubelskim

Utworzony 24 stycznia 2016 r. o 22:01 Powrót do artykułu
i do dzioba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile petru płaci za pajacowanie z kodem ? czy jest jakaś siatka płac czy w całej Polsce płacą tyle samo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurgieltnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi dziadkowie to dopiero mieli odpowiednie podejście do "nowoczesności"!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że za udział w waszym sprzedajnym wiecu jest kasa do wzięcia? 400zł? Precz obłudne matoły !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sześciu króli otworzyli ???? Petru przyjedzie na Rubikoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą wydawać tam w biurze nowoczesnego Ryśka - warzywa i owoce ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTAŃCIE WCISKAĆ LUDZIOM KIT (sorry kod)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD-owcy to czystej wody TARGOWICA powstała z powodu odsunięcia pasożytów od państwowego KORYTA. Będą szydzić, kłamać, donosić "niemieckim przyjacielom" na Polskę, byleby tylko mogli powr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWOCZESNA, PO-PSL czyli KOD to czystej wody TARGOWICA, sprzedawczyki, łgarze, obłudnicy i zdrajcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem także gotowa być posłem stąd" - myślę, że pan B*ry do tego nie dopuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocja na ośmiorniczki w biedrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Pan B..ry wybrał tą partię ;(, ale mylić się można każdemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nigdy nie widziałem nigdzie pani poseł. "Mogę być posłem stąd" :) Wszędzie byle by się dostać. Ale nie ma takiej opcji, bo Bury pewnie wsadzi ponownie swoją żonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak często będzie dużurować w lublinie rezydentka bankstera petru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ta babina wygląd nowoczesnej > Raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKUB KULESZA poseł na Sejm RP w okręgu nr 6 (Lublin i powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki). przed napisaniem, trzeba było wpisać w google i nie pisał by p. bzdur p. toma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nowoczesna to stara komuna za kodowana w kodzie, od skrajnego liberała do fanatycznego lewaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwierajcie te biura NORMALNOŚCI bo do ''Słusznych ''nie ma po co iść bo nikt z lubelskiego nie ma poważania u Jedynie Nam Panującego Jego Wysokości PREZESA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...