Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowości w muzeum na Majdanku

Utworzony przez Czytelnik, 2 stycznia 2012 r. o 22:35 Powrót do artykułu
W artykule znajdują się dwa błędy: Rok 2012 dopiero się zaczął także ciężko aby przyniósł tak wiele zmian. Ponieważ kino zostane zamkniętę, nie będą (niż będą) odbywać się w nim projekcie. "Śpieszcie się powoli" i czytajcie artykuły przed publikacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytuł co najmniej groteskowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Nie wiem, jak wygląda Muzeum po liftingu, ale mam nadzieję, że na tych tablicach informacyjnych będzie więcej tekstu niż mapka z komunikatem ,,tu jesteś''. W Stutthof - Sztutowie nie ma może zbyt wielu tak przejmujących eksponatów jak na Majdanku, ale za to o wiele lepiej się je zwiedza ze względu na bardzo ciekawe, obszerne opisy, np. nt. prób ucieczek. Powinno być ono wzorem dla zarządzających Majdankiem. Gdy dotychczas zwiedzałem Majdanek, trudno było mi się oprzeć wrażeniu, że aby czegoś się dowiedzieć, należy zapłacić za przewodnika. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest co i zwiedzac mieszkam w blokach kolo majdanka ju z ponad 20 lat i nic ciekawego tam nike ma tyle ze zabytek i nigdy tego nie zburza. ale tyle c splonelo barakow wiekszosc pozamykane poprostu nie ma juz co zwiedzac.... dawniej bylo inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...