Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowości w Tarasach Zamkowych. New Look i inni

Utworzony przez malutki domek, 27 stycznia 2015 r. o 22:10 Powrót do artykułu
Bardzo miło, że w tej zaniedbanej części Lublin powstał obiekt na miarę  XXI wieku, nie ma się co czepiać, jedynie można się zastanawiać nad powielaniem sklepów i marek, właściwie to wszystko oprócz New Look już w Lublinie jest gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też wolę to niż obskurne ogródki działkowe w samym centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę już znieść , że DW zajmuje sie tylko reklamowaniem zamiast zająć sie dziennikarstwem. Kogo obchodzi co sie w tych burdelach otwiera i tak władze zafundują nam przez wydawanie pozwolen na budowę galerii mega bezrobocie i biedę społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów żadnego markowego sklepu tylko ten shit co wszedzie.I na dodatek 5 mcdonalds. A gdzie ja sie pytam Burger King i cos nie dla plebsu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Marks & Spencer? W taim Zamościu jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się że takie tereny powinny juz dawno zostać zagospodarowane. Centrum miasta i ogródki...Na tym podmokłym terenie ciężko coś było postawić...A jak już ktoś coś postawi to musi za dużą kasę...więc nic dziwnego że to centrum handlowe...brakuje faktycznie marek typu burger king itp...Ale za to dojdzie kilka marek których nie ma w Lublinie... Ja najbardziej cieszę się z Pijalni Czekolady Mount Blanc :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MC? Szkoda ze nie Burger King :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a smyk bedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...