Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dworzec autobusowy w Lublinie. Wiadomo kiedy poznamy jego projekt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 07:22 Powrót do artykułu
A co to za dziwoląg "rażąco niska cena"? Trudni zrozumieć, dlaczego Magistrat tak szasta pieniędzmi Lublinian!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się ale wypowiem się, zajrzyj do ustawy pzp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowy obiekt ma przejąć rolę głównego dworca działającego dziś przy al. Tysiąclecia. Nie będzie to jednak sam dworzec, ale spory węzeł komunikacyjny. (...) Koszt całej inwestycji oszacowano na 191 mln złotych, z czego 137 mln ma pochodzić z unijnej dotacji" .... prawie 200 mln PLN ? To ma być lotnisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech już budują taki dworzec bo Lublin jest daleko w tyle z takimi rozwiązaniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co????? Zeby pasazer z pociagu mogl odrazu do autobusu wsiasc??? 200 milionow tylko po to??? Glupota, trzeba bylo dac na chore dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą rażąco niską ceną to przegieli. Może mają rażąco duży budżet...gdyby dwie rażąco tanie firmy robily projekt to mogliby sobie wybrac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rażąco za późno ta inwestycja !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch autobusów w Lublinie jest gigantyczny taki jak w Pekinie lub Szanghaju.....ustępujemy tylko Bombajowi....myślę ż 200 mln to mało zbudujemy za miliard..z lotniskiem dla helikopterów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebny ten dworzec jak sraczka o poranku dla ludzi jadących w stronę Parczewa wzrosną tylko nie potrzebnie koszty podróży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle bardzo konstruktywne komentarze... wszystkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I koniecznie trzeba dopilnować, by mieszkańcy z Czubów (mam na myśli ulicę Orkana), mieli do tego dworca jedyny autobus nr 45 w dalszym ciągu raz na 40 minut w dni robocze i raz na 45 minut w weekendy, zaś szumny trolejbus 154, który miał coś poprawić, dojeźdźając do PKP, w weekendy raz na półtorej godziny. CZUWAJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że będzie to coś na miarę 9 miasta w kraju, a nie jakaś buda, dopasowana wyglądem i skalą do otoczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jeszcze podziemne przejście do dworca PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie Lublin będzie miało prawdziwy dworzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogromna inwestycja kiedy rusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny krok milowy i oby w przysżłym roku Lublin był na I miejscu w rankingu :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylo ten pks został do wyremontowania i Lublin wygląda jak europejskie miasto, obwodnice, lotnisko mmmmm "chce sie Ż"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że zostanie tam zaplanowana jakaś galeria handlowa...wiem że w Lublinie jest ich już dużo, ale taka galeria mocno ucywilizowałaby tą beznadziejną okolicę dworca i gdyby była odpowiednio atrakcyjna to "przyłaczyła" by te okolice do centrum miasta                                                                      + do tego mam nadzieję że w okolicach dworca i stadiono powstanie jak najwięcej jakiejś sensownej śródmiejskiej zabudowy (w stylu rupesa  czy centrum konferencyjnego na rcławickich), a nie że urzędasy przeznaczą te tereny pod kolejne tandetne blokowiska, albo pseudo "city" jak na zana... te tereny powinny być docelowo zabuodowywane jako śródmieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
tylo ten pks został do wyremontowania i Lublin wygląda jak europejskie miasto, obwodnice, lotnisko mmmmm "chce sie Ż"
 nie do wyremontowania, tylko do wyj...ania stamtąd, cały ten dworzec zaorać razem z bazarami i targowiskami, zasiać trawę i niech ten teren czeka na lepsze czasy, za pare lat jak miasto będzie jeszcze bogatsze albo będą inwestorzy, to się zabuduje czymś godnym Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec metropolitalny jest potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...