Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dyrektor COZL. Już wiadomo, kto może nim zostać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2019 r. o 17:05 Powrót do artykułu
Współpracowałem z Krawcem.. rzeczowy i kompetentny.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastępstwo czy p.o. to formy jedynie tymczasowe, na stanowisko Dyrektora przeprowadza się konkurs, ustawa o działalności leczniczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i? Na Kulińskiego też był konkurs, może 2 nawet. Najważniejsze, to dobrać takich "chętnych kandydatów", żeby p. Krawiec okazał się najlepszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, przecież kolor ścian jest tutaj najważniejszy. Zniknie pomarańczowy i żółty, wszyscy pacjenci wyzdrowieją. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka, pracowałam w szpitalu, który miał ponad 100milionów długu. Średnio co pół roku wymieniany był dyrektor, który odchodził ze stanowiska z ok 50sięciotysięczną odprawą. Wiadomo ile zarabia personel medyczny, ciężko pracujący ludzie. Więc jak ta służba zdrowia ma funkcjonować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, przecież kolor ścian jest tutaj najważniejszy. Zniknie pomarańczowy i żółty, wszyscy pacjenci wyzdrowieją.
 A ty głupi czy udajesz tylko? Nikt nie mówił, że kolor ścian jest najważniejszy ale dobrze by było, gdyby patrząc na panorame miasta z pod zamku, nie zbierało sie na odruch wyniotny widząc tą pożal sie Boże elewacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, przecież kolor ścian jest tutaj najważniejszy. Zniknie pomarańczowy i żółty, wszyscy pacjenci wyzdrowieją.
A ty głupi czy udajesz tylko? Nikt nie mówił, że kolor ścian jest najważniejszy ale dobrze by było, gdyby patrząc na panorame miasta z pod zamku, nie zbierało sie na odruch wyniotny widząc tą pożal sie Boże elewacje.
 A ja patrze na panoramę i mnie się podoba. Nawet pięknie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy COZL wcale nie chcą powrotu E. Starosławskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, przecież kolor ścian jest tutaj najważniejszy. Zniknie pomarańczowy i żółty, wszyscy pacjenci wyzdrowieją.
A ty głupi czy udajesz tylko? Nikt nie mówił, że kolor ścian jest najważniejszy ale dobrze by było, gdyby patrząc na panorame miasta z pod zamku, nie zbierało sie na odruch wyniotny widząc tą pożal sie Boże elewacje.
A ja patrze na panoramę i mnie się podoba. Nawet pięknie wygląda.
 Taaa chyba racławicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...