Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dyrektor w CSK i zmiany w repertuarze. Na początek koncert Jana Pietrzaka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2019 r. o 08:00 Powrót do artykułu
CSK pod dyrekcja Franaszka była beznadziejna najgorsza po tej stronie Wisły. Dobrze że odszedł i go już tam nie ma - bo to był dół. Oby zmiany następowały jeszcze szybciej i oczyszczano więcej instytucji z LBGQT, platformersów, postkomuny i zslowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pogonili platformersów i zsl i dobrze oby skutecznie i szybciej oczyszczać - to dotyczy nie tylko takich grajdołków , ale sądy itd, Polska powinna być wolna od złych ludzi - platformy, postkomuny, zsl, kodu-smrodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Został dyrektorem w 2014 roku jeszcze przed otwarciem placówki..." ciekawe. A pozatym krytykanci Jana Pietrzaka, pokazujecie tylko swój niziutki poziom wiedzy. Waszym źródłem TVN i łykacie to łajno.Wiedza z wielu zróżnicowanych źródeł czyni z nas ludzi światłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze - zmiany były konieczne, oczekiwane, oby te przemiany były szybsze, skuteczne i trwałe, platformersko-zslowsko-postkomunistyczny-lbgtqtworstw układ należy demontować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha rozumiem...Jan Pietrzak...to znaczy, że nie będę tam chodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej by było jak W Gdańsku i Warszawie - gender i LGQTWOPRSTWP - FUU ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSK pod dyrekcja Franaszka była beznadziejna najgorsza po tej stronie Wisły. Dobrze że odszedł i go już tam nie ma - bo to był dół. Oby zmiany następowały jeszcze szybciej i oczyszczano więcej instytucji z LBGQT, platformersów, postkomuny i zslowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze - zmiany były konieczne, oczekiwane, oby te przemiany były szybsze, skuteczne i trwałe, platformersko-zslowsko-postkomunistyczny układ należy demontować !
 Nasi nieudolni misiewicze bez wiedzy i wykształcenia skutecznie wszystko oczyszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pogonili platformersów, postkomuna i zsl i dobrze oby skutecznie i szybciej oczyszczać - to dotyczy nie tylko takich grajdołków , ale sądy itd, Polska powinna być wolna od złych ludzi - platformy, postkomuny, zsl, kodu-smrodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno dna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CSK pod dyrekcja Franaszka była beznadziejna najgorsza po tej stronie Wisły. Dobrze że odszedł i go już tam nie ma - bo to był dół. Oby zmiany następowały jeszcze szybciej i oczyszczano więcej instytucji z LBGQT, platformersów, postkomuny i zslowców.
 Co ty nie powiesz pisi trollu, ciekawe tylko czemu ludzie kultury z całej Polski stali za Franaszkiem murem :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pogonili platformersów, postkomuna i zsl i dobrze oby skutecznie i szybciej oczyszczać - to dotyczy nie tylko takich grajdołków , ale sądy itd, Polska powinna być wolna od złych ludzi - platformy, postkomuny, zsl, kodu-smrodu...
 Kwa kwa kwa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście zamiany z poszanowaniem prawa t.j konkursu i nie z łapanki politycznej.PiS nawet kulturę sprowadzi na dno razem z cztero ulicowcem Pietrzakiem...Tłumy walą na koncert koniki znów zarobią .gratki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy co kto lubi. Jeden Pietrzaka a Ty pewnie Palikota z Lublina. Jest się napewno czym chwalić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Został dyrektorem w 2014 roku jeszcze przed otwarciem placówki..." ciekawe. A pozatym krytykanci Jana Pietrzaka, pokazujecie tylko swój niziutki poziom wiedzy. Waszym źródłem TVN i łykacie to łajno.Wiedza z wielu zróżnicowanych źródeł czyni z nas ludzi światłych.
 Ty masz za to pewne zrodlo wiedzy z paska na tvp info :))  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy co kto lubi. Jeden Pietrzaka a Ty pewnie Palikota z Lublina. Jest się napewno czym chwalić ?
 Komuszy beton partyjny murem za Pietrzakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrala propagandy i dezinformacji z żoliborza już puściła swoje pieski, tfu kaczorki - ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Został dyrektorem w 2014 roku jeszcze przed otwarciem placówki..." ciekawe. A pozatym krytykanci Jana Pietrzaka, pokazujecie tylko swój niziutki poziom wiedzy. Waszym źródłem TVN i łykacie to łajno.Wiedza z wielu zróżnicowanych źródeł czyni z nas ludzi światłych.
Skąd wiesz, z jakich źródeł czerpiemy wiedzę? Bo tak Ci się wydaje? Wam, zwolennikom PiSu wiele się wydaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."Został dyrektorem w 2014 roku jeszcze przed otwarciem placówki..." ciekawe. A pozatym krytykanci Jana Pietrzaka, pokazujecie tylko swój niziutki poziom wiedzy. Waszym źródłem TVN i łykacie to łajno.Wiedza z wielu zróżnicowanych źródeł czyni z nas ludzi światłych.
Ty masz za to pewne zrodlo wiedzy z paska na tvp info :))  
A żeby było więcej źródel "wiedzy", to jeszcze z Radia Maryja i Telewizji Trwam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...