Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy film o Papieżu: Pustki w lubelskich kinach

Utworzony przez widz, 18 października 2008 r. o 08:07 Powrót do artykułu
świetny film, polecam. dużo ciekawych nowych zdjęć i informacji. dziwne że w wyzwoleniu jeden widz jak w cinema-city pełne sale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie JP II pokazało jakie jest naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będe chodził na tego typu filmy.To wyciąganie kasy kosztem jana pawła 2 i czysta komercja.Nie uważam że jak nakupuje sobie obrazków,filmów i znaczów z janem pawłem 2 to będzie to wyraz mojej wiary.To hipokryzja.Ale coś się czuje albo nie.I nie trzeba do tego nabijać kasy producetowi filmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoły to "mogą" sobie zamawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenię JPII , ale już mnie ta nagonka z Nim związana znudziłą i nie chcę na tego typu produkcje na siłę chodzić, bo to już powielanie innych tego typu filmów... nuda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to echo występów p Palikota.co tam jakiś wartości cały czas musi być błazenada lub POdnieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
to echo występów p Palikota.co tam jakiś wartości cały czas musi być błazenada lub POdnieta
jak widać podobnie do parti PIS nie odrobiłeś lekcji jaką dał nam Jan Paweł II i ziejesz NIENAWIŚCIĄ do wszystkiego co inne od ciebie... marny z ciebie katolik... i ciekawe o jakich wartościach mówisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...