Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy marszałek chce zlikwidować telepracę w urzędzie. Urzędnicy stracą pracę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2018 r. o 06:37 Powrót do artykułu
Wyborcy POgonili nasich to i kadra chudnie. I Komu przeszkadza gospodarskie podejście do polityki zatrudnieniowo-finansowej.? Czyżby Kmiotki obrażali się na ekonomię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż wierzyć się nie chce! Ludzie to mają robotę.. Z domu nie wychodzą, na autobus nie wydają i jeszcze za prąd i internet im zwrócą... swoja drogą, teraz wiadomo skąd tyle hejtu na Dzienniku było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo jest od paru lat w urzedzie miasta lublin, ilosc urzednikow rosnie w zastraszającym tempie, jak grzyby po deszcu powstają nowe biura i wydziały, a teraz kolejne nowe synekury dla spadochroniarzy z marszałkowskiego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie trzeba audytu wystarczy zdrowy rozsądek i opinia doświadczonych pracowników! Na oko widać,że 50 % stanu powinna opuścić urząd marszałkowski.Wtedy bym uwierzył ,że tam jest dobry gospodarz,ale poki co nie wierzę ,bo mieszkańcy Krasnika Stawiarskiego nie chcieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt.,,,Ja osobiście nigdy się z nią nie spotkałem, na tę chwilę jest to dla mnie dość abstrakcyjne – przyznaje marszałek Jarosław Stawiarski.,, Kogo i kto wybrał ?? Dobrze że ma prawo jazdy i konto w banku, bo dla niektórych to też pojęcie dalej abstrakcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pomysły Hetmana są tyle warte co sam Hetman Nazywający się "lubelskim"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wydatkowane miliardy dla beneficjentów trzeba jakoś rozplanować,przydzielić,a później kontrolować , jakość.Odnosnie pracy przez internet,to Sz.P.M. Wszystkie światowe korporacje na tym "jadą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. Ja osobiście nigdy się z nią nie spotkałem, na tę chwilę jest to dla mnie dość abstrakcyjne - o rany, coraz więcej firm korzysta z telepracy bo to się po prostu opłaca, trend jest wzrastający na świecie, a my ty będziemy jak zwykle uciekać do tyłu... nawet w lublinie są co najmniej 4 firmy informatyczne z tego rozwiązania korzystające - jeśli coś się opłaca prywaciarzowi to dlaczego nie opłaca się w urzędzie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nigdy nie spotkałem żeby jeden człowiek z Warszawy wybierał marszałka województwa, który nawet nie startował w wyborach, jest to dla mnie dość abstrakcyjne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze dyrektorzy z ramienia PO zostają w urzędzie? Podobno poszedł jakiś układ po cichu między PO a PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać PIS robi czystki, szkoda że wcześniej PO tego nie zrobiło. Ajjjj szkoda. Pan nie wie co to telepraca?!?! no masakra jakaś!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WE WSZYSTKICH URZĘDACH PAŃSTWOWYCH POWINNO SIĘ ZREDUKOWAĆ 50 % PRACOWNIKÓW WSZYSTKICH SZCZEBLI. POZOSTAŁYCH POZBAWIĆ WSZYSTKICH PRZYWILEJÓW.POKAŻCIE MI ZAKŁADY PRYWATNE GDZIE SĄ PRZYWILEJE TJ,URLOPY POD GRUSZĄ,PREMIE,13- 14 PENSJE, DODATKI DO PENSJI,PACZKI ŚWIĄTECZNE,NAGRODY JUBILEUSZOWE,I INNE WYMYŚLONE TWORY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre, że ludzie na takich stanowiskach nie wiedzą co to tele praca i w Urzędzie Marszałkowskim wcześniej nie byli. Cofamy się, jak nic. Niestety jednak to wyborcy wybrali, a teraz płakać będziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na telepracę to pouciekali "bojarzy PSLowscy" przed wyborami i w zasadzie Ci którym wolno było przez 8 lat do pracy nie przychodzić a pensje i nagrody pobierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Urzedach jak sie zwalnia to po to aby za chwile stworzyc inne bardzo pptrzebne stanowisko. Tu bedzie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że nie jest zasadne. Telepraca pewnie była dla wybrańców którzy siedzieli w domu i duzym palcem nie kiwneli. Rozliczyć i wyczyścić te chołote wtedy to dopiero będą oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że każdy z korzystających z tej formy zatrudnienia będzie miał okazję do wykazania korzyści jakie obie strony mają w wyniku stosowania takiej opcji. Dodatkowym czynnikiem w podejmowaniu właściwych decyzji powinien być rzetelny audyt oraz analiza stosowania telepracy na danym stanowisku i przez konkretnego pracownika. Trzymam kciuki za optymalne decyzje i skuteczne działania nowych władz wojewodztwa aby region poprawil swoje statystyczme położenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://fundacjawolnosci.org/wykaz-darowizn-na-psl-w-2013-roku/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telepraca, dobra fucha dla kolesi i innych pasożytów. Nie rzuca się w oczy, kasę bierze dyrektorską i jeszcze w domu posprząta, obiad ugotuje, dzieci zaprowadzi i przyprowadzi ze szkoły. Kwiczą teraz ci ,,fachowcy,, bo nagle każą im iść do pracy i jeszcze pracować. Zgroza, co ten PIS wyrabia, każe pracować kolesiom z PO i PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEWACKI KACYK PROROSYJSKI ZSLowiec głosujacy u junkersów przeciwko polskiej racji stanu ?  A POSZŁA TY PRECZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...