Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Przesiądźcie się na rowery to nie będziecie mieli korków. " - idioto, najpierw zacznij pracować na etacie, nastęnie spłódź dwójkę dzieci w różnym wieku, a dopiero potem zanim zaczniesz radzić innym przesiąść się na rower zacznij od siebie: zawoź na rowerze jedno dziecko do przedszkola, drugie do szkoły, potem jedź do pracy, a wracając odbierz dzieci i zrób zakupy. PS. Skąd się biorą takie czubki, które wszystkich ludzi powsadzałyby na rowery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość mieszkańców peryferyjnych dzielnic wywodzi się ze wsi i nie wiedzieli, że istnieje coś takiego jak plan zagospodarowania przestrzennego. Najdziwniejsze jest ich oburzenie, że tamtędy ma przebiegać droga szybkiego ruchu. Nie rozumiem tego, skoro o Trasie Zielonej przebiegającej wzdłuż torów mówi się od kilkudziesięciu lat. Obecni chętni na mieszkania też są zadziwieni, gdy pytam czy oglądali plan zagospodarowania przestrzennego dzielnicy, w której chcą kupić mieszkanie. Podobnie było z mieszkańcami na Nałkowskich, którzy kupując mieszkania za grosze "nie zauważyli", że był tam już tor :/ Czuby, Poręba i Węglinek są tak wielkim skupiskiem ludzi, że konieczne są nowe drogi, inaczej staniemy w korkach 24h, a nie tylko w godzinach szczytu. Niestety, chce się mieszkać w mieście, to bez dróg nie podziałamy. Jeśli ktoś w mieście szuka ciszy i spokoju, to pomylił kierunki. Powinien wrócić na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga dwujezdniowa jest potrzebna jak tlen i miała być już dawno na wytyczonym szlaku. mieszkałem na Turkusowej 3. Z okna widziałem las i kolej. I co miałem protestować, że osiedle mi budują pod oknami? To że tam będzie dwupasmówka widać po zostawionym pasie nieużytków. Stoją tam tam też kręgi przyszłej kanalizacji burzowej. To jedyna szansa na odkorkowanie Jana PAwła, która jeszcze parę lat temu była tak pusta, że dziwiły światła. W planie była i ma być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahhaahahahahaaa srać mi się chce od tych wypocin to nagle droga się do osiedli zbliża??!! przecież mieszkańcy czubów wiedzieli, że droga jest w planach więc co teraz piszczą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze.nie będzie dwupasmowki przy torach. W końcu droga lokalna wystarczy. Na pewno zmniejszy to obciążenie bursztynowej. Brawo prezydent @
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także popieram. Nie dajemy się zwariować. Tam jest rezerwat przyrody to i drogi nie może być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...