Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy park w Lublinie ma powstać nad Bystrzycą. Będą też plaże

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2019 r. o 08:24 Powrót do artykułu
Konsultacje z mieszkańcami? Takie same jak w sprawie Górek? Kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz się zlecą opłacone trole typu: Jestem z PISu i jestem przeciw. Tylko samochody elektryczne opalane węglem. Władze miasta betonują rzekę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie będzie porządek nad Czerniejówką. Wiele lat temu obiecywano rewitalizację otoczenia i dalej nic się nie robi. Dziesiąta i Kośminek traktowane są po macoszemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym pan piszesz ?? To nie jest na górkach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z tej okazji zuczysko znowu wpadnie w szał wycinania drzew ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie potrzeba tam żadnego parku, ani uszczęśliwiana na siłę i wydawania publicznych pieniędzy. są ważniejsze miejsca i ulice do naprawy i boiska szkolę które się rozpadają a na które ratusz nie ma pieniędzy jak twierdzi. zostawcie trochę przyrody, niech sobie trwa rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gra POzorów ratusza dla odwrócenia uwagi od spraw kluczowych dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partycypacja społeczna w Lublinie to fikcja, więc po co robić konsultacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z tej okazji zuczysko znowu wpadnie w szał wycinania drzew ...
 Idiota idiota idiota, już oczami wyobraźni widzę tam Krzysztofa Żuka jak lata z siekierą i wycina drzewa nad Bystrzycą. Idź do lekarza bo nie wiem czy wiesz ale twoją schizofrenie paranoidalną się leczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z tej okazji zuczysko znowu wpadnie w szał wycinania drzew ...
Idiota idiota idiota, już oczami wyobraźni widzę tam Krzysztofa Żuka jak lata z siekierą i wycina drzewa nad Bystrzycą. Idź do lekarza bo nie wiem czy wiesz ale twoją schizofrenie paranoidalną się leczy.
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko narzekanie..w ogóle odechciewa się mieszkania w tym mieście wyznawców pisu, którym wszystko nie pasuje. Pomysl jest bardzo dobry. Jak najwięcej takich miejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z tej okazji zuczysko znowu wpadnie w szał wycinania drzew ...
Idiota idiota idiota, już oczami wyobraźni widzę tam Krzysztofa Żuka jak lata z siekierą i wycina drzewa nad Bystrzycą. Idź do lekarza bo nie wiem czy wiesz ale twoją schizofrenie paranoidalną się leczy.
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
 Co ty nie powiesz, powiem jeszcze raz udaj się ze swoją przypadłością do lekarza Psychiatry, bo to się leczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południe miasta dostaje kolejny park, kolejne miejsce wypoczynku. A północ j*ebaź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezle placa w tym ratuszu 25 tys zl miesiecznie za sama koncepcje ktora mozna zrobic w ciagu kilku tygodni. A przetarg na opracowanie. byl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nam zrobili "parki" za zydomiliony... Park Saski, nowy park-sahara przy Zawilcowej (kalina), Park Ludowy, .... Same sukcesy. W wydawaniu pięniedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tam, do rzeki od granicy działki mam 15 i tam chce miasto mi zafundować plażę? Tego w programie wyborczym Żuka na pewno nie było! Natomiast był w obietnicach wyborczych remont ul Romera. A tu co ? Ciszaaa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówię: "park", myślę: "warkot pił mechanicznych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Południe miasta dostaje kolejny park, kolejne miejsce wypoczynku. A północ j*ebaź.
 A północ miasta ma lepsze drogi  oraz lepszą komunikację z centrum o dostępie do obwodnicy nie wspominając. Niestety, coś za coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie jeszcze wam tam TBV bloki postawi. Pan prezydent ma wprawe w takich tematach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park = kostka brukowa - parkingi krwa debile z urzedu miasta zajmijcie sie tym zalewem syfiastym ale nieeee bo łapowki od slonecznego wrotkowa macie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...