Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy plan dla rogatki warszawskiej

Utworzony przez mateusz, 17 października 2013 r. o 18:24 Powrót do artykułu
A czy na ten górujący budynek już głlębie srajom ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Super stronka z doładowaniem telefonu !!! Polecam !!! Doładowałem sobie konto za 30 zł !!! Kto potrzebuje kaski na dzwonienie i sms-y niech wchodzi !!!   http://goo.gl/7LWbSx   POLECAM !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród radnych nie ma ani jednego architekta, nie ma planisty, projektanta dróg i ulic, nie ma budowlańca-konstruktora. I oni decydują o planowanej zabudowie działki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chore, chore, chore !!!!!!!! Jeden z radnych stwierdził, że nie można budować na rogatce wysokich budynków bo będą waliły pioruny, a w ogóle to Lublin to nie metropolia i mieszać w zabudowie nie potrzeba. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiana planu zagospodarowania pod dewelopera ,bo nasi planiści nie mają wizji,a ponoć dostają nagrody i wyróżnienia  - pytanie za co za niszczenie panoramy miasta ,za betonowanie naturalnych ciągów powietrza,chcą takiego smogu jak w Krakowie czy Śląsku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród radnych nie ma ani jednego architekta, nie ma planisty, projektanta dróg i ulic, nie ma budowlańca-konstruktora. I oni decydują o planowanej zabudowie działki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chore, chore, chore !!!!!!!! Jeden z radnych stwierdził, że nie można budować na rogatce wysokich budynków bo będą waliły pioruny, a w ogóle to Lublin to nie metropolia i mieszać w zabudowie nie potrzeba. Bez komentarza.
Pięknie powiedziane! Urbanistyczne dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie powiedziane! Urbanistyczne dno.
Ale radnymi są obywatele miasta i miasto tak wygląda jak jego mieszkańcy. Dla mnie Lublin zawsze był pięknym miastem. Nie każda decyzja mi się podoba, ale rekordy wysokości akurat w tamtym miejscu byłyby chyba ... nie na miejscu. Artyści niech malują obrazy i piszą piosenki. Architekci mogą się wykazać projektując ten budynek, ale obawiam się, że wymyślą kolejnego "potworka". Jak zostawiłbym planowanie miasta architektom i planistom to mieszkałbym w kolejnej Warszawie, a tak mam Lublin z najpiękniej rozplanowanymi osiedlami PRLu w Polsce, dzięki czemu wiele miejsc i panoram, które w innych miastach są symbolem brzydoty u nas się dobrze komponują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...