Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ja jestem dyletantem i nie znam sie nic na nowoczesnej architekturze,ale jak dla mnie ten projekt przewidujący w tym miejscu kupe betonowych klocków i odkrytą naszą rzeczke Czechówke ze śladową ilością zieleni.Nic ożywczego w tym miejscu nie wnosi.Ten teren przedewszystkim powinien być z dużą ilością zieleni z nie wysoką zabudową nie z tego wszech obecnego betonu a poprostu z cegły.Ja w tym miejscu widze jakieś kafejki i ja wiem jakąś fajną podświetlną fontanne i geralnie chciałbym żeby to miejsce poprostu całą dobe tentniło życiem.A nie miejscem gdzie powstaną kolejne galerie i wszelkiej maści sklepy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmobilizować siły i doprowadzić do referendum nad odwołaniem Żuka. Gdyby miastem rzadził Polak, to skończyłyby się te fanaberie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********************POCZEKAJMY  NA  CAŁKOWITE   ZAKONCZENIE   PROJEKTU ***************** Oczywiście  jesteśmy  pewni, źe  otrzymamy  kilka  projektów  z  których  wybierzemy  ten  najlepszy polski  projekt  słuźący  interesowi  pięknego  Naszego  Lublina .    Jeźeli   Zydzi  chcą  rzeczywiście złoźyć  projekt  źydowski  dla  Lublina  to polecam  wykonanie  projektu  ul.  Kościelnej  bocznej  1go Maja  którą  kiedyś  nazywaliśmy...*Zydy*  a  w  którym  to  projekcie  teź  moźna  wykorzystać ...    rzekę ... czerniejówke .   A  Podzamcze  lepiej  niech  pozostanie  w  architekturze  polskiej  uwzglę dniając  historyczny  okres  Lublina (!) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Architekci mają wizję. dobrze żeby projekltowali dla ludzi a nie dla realizacji swoich głupich idei. Proponuje wizją póść  pójść dalej. Nallepiej zlikwidować Al. Tysiąclecia, (ruch który jest na al. gdzie ma sie przemieścić?) Przwrócić moktradła wkół zamku.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
************************* POPARCIE  DLA   INTERNAUTY  *OLO*  *************************************** Takie  referendum  na  odwołanie  p.Zuka  ze  stanowiska  Prezydenta  Lublina  jest  w  całkowitym  interesie  mieszkańców  pięknego  Lublina .   Podpisuje  się  pod  organizacją  REFERENDUM  i   namawiam  wszystkich  Tych  Lublinian  Którym  na  sercu  leźy  dobro  Naszego  pięknego  miasta  LUBLINA ! .  KONIEC   ZADŁUZANIA   NASZEGO  MIASTA  I   KONIEC  KORUPCJI   W   NASZ YM   PIEKNYM  MIESCIE !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiałem się jak koń.. Spiętrzyć rzekę... a moze w ogóle elektrownie tam pan zbuduj, zalac wszystkie inne działki w górę rzeki i niech sobie Podzamcze ładnie wygląda, zwężyć Aleje Tysiąclecia... ręce opadają. Zajmują się tacy "artyści" nikomu niepotrzebnymi rzeczami i utrudniają ludziom życie, rozgonić towarzystwo niech zajmie się czymś pozytecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odkrytą Czechówkę - pełna zgoda. Wzdłuż niej zielony spacerowy bulwar. Ale nie ma zgody na betonową zabudowę, która całkowicie i na zawsze pozbawi Podzamcze jego uroku. Nie ma też zgody na przywrócenie dzielnicy żydowskiej. Obejrzyjcie przedwojenne albumy to przekonacie się jakie tam były slumsy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wziąć na to pieniądze. Naszym włodarzom wydaje się że jesteśmy bardzo bogatym miastem (chyba w długi).  Bardzo śmiałe zmiany, wizje, a póżniej kończy się na planach-za które płaci się grube sumy, a na realizację zaciąga się kredyty, lub oddaje w ręce zagranicznych inwestorów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beton to dopiero bedzie jak stary projekt zostanie zaakceptowany. I wielka ściana odgradzająca starówkę od podzamcza, na którym i tak znajdą się budynki :-) Projekt społeczny oprócz budynków z CEGŁY zakłada wyciągnięcie rzeki, zrobienie stawu i zazielenie pobliskich terenów. Więc ci którzy nie posiadaja wiedzy w temacie, proszę się nie wypowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...