Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przy Racławickich jełopy?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieńcie podpis pod zdjęciem bo się flaki przewracają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne imię ...Anal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie gdzie Passata w TDI tuningować aby pod kościołem i w polu szpanować wykresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawilon przy Al. Racławickich ma być docelową siedzibą Fabryki Mocy. Zanim budynek zmienił właściciela, przez kilka lat stał pusty. Wcześniej działał tam m.in. sklep z dywanami oraz salon samochodowy Trwa przebudowa dawnego pawilonu handlowego przy Al. Zygmuntowskich. Wprowadzi się tam firma z branży motoryzacyjnej, znana przede wszystkim z tuningowania samochodów To gdzie w końcu ??? na AL Racławickich czy Al Zygmuntowskich ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graty dla dziennikarzyny tej wypoci.Al.Raclawickie czy Zygmuntowskie jeden ..uj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze Jacek Szydłowski, w opisie zdjęcia napisał Pan, cyt. "Pawilon przy Al. Racławickich ma być docelową siedzibą Fabryki Mocy. Zanim budynek zmienił właściciela, przez kilka lat stał pusty. Wcześniej działał tam m.in. sklep z dywanami oraz salon samochodowy". Dzisiaj kilka razy przeszedłem te podane przez Pana al. Racławickie, i nie znalazłem tego pawilonu. Prosiłem taksówkarzy o pomoc, też nie znaleźli. Panie, gdzie to jest ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bełkot pismaka nie mogącego napisać poprawnie jednego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jestes z lublina to bedziesz wiedzial gdzie to miejsce jest a nie bił piane niewiadomo po co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO GDZIE ? MOŻE W DU..E !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda takiej lokalizacji na jakiś tuning...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...