Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy prezes LSM w przyszły czwartek? Są dwie kandydatury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2017 r. o 17:50 Powrót do artykułu
A wTBS Nowy Dom Lublin Osiedle Felin ul.K Jagiellończyka 4 mieszka stara kobieta która zbiera wszystkie śmieci z śmietników i znosi do mieszkania bród ,smród ,robaki a administracja nic nie może poradzić co ciekawsze córki tej kobiety co jakiś czas podieżdżają dobrymi suwami i wynoszą śmieci , pozbyły się starej matki a udręczyły innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zięcia takie posady nie interesują bo pojęcia nie ma i stanowisko które piastuje go przerasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymogi "konkursu" ustawione pod konkretną osobę? Śmieszne. Powinno się liczyć np. doświadczenie menedżerskie a nie "bycie członkiem spółdzielni". Jakie to ma znaczenie dla tego czy prezes dobrze, czy źle zarządza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem okazje poznać Pana Gąbkę. Nikt nie chciał zapoznać się z moja sprawa przedstawiłem argumenty a wtedy powiedział ze krowa nie zmienia zdania. Tacy ludzie jak mamuty pomału odchodzą. Dziękuje Panie Gąbka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wTBS Nowy Dom Lublin Osiedle Felin ul.K Jagiellończyka 4 mieszka stara kobieta która zbiera wszystkie śmieci z śmietników i znosi do mieszkania bród ,smród ,robaki a administracja nic nie może poradzić co ciekawsze córki tej kobiety co jakiś czas podieżdżają dobrymi suwami i wynoszą śmieci , pozbyły się starej matki a udręczyły innych Ona to dla was z czystego serca robi żeby pozistac w waszej pamieci na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes p.Romańczuk kirowniczka os.Prusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miałem okazje poznać, ale złego słowa nie powiem, krótka ale merytoryczna rozmowa, po czym zostałem odesłany do konkretnego pracownika który dokonczył temat. Nie zmienia to faktu że prezesi powinni się co klika lat zmieniać bo tracą konktakt z rzczywistością 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu sie zgadzam dotyczy to szczególnie jednego prezesa , coś związanego z drobiem czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...