Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy serwis Audi w Lublinie, Cugowscy i Okrasa na otwarciu (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2017 r. o 11:23 Powrót do artykułu
Jaki adres tego serwisu AUDI ? Nie wiem gdzie go szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł ku rwa sponsorowany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, wszystko napisaliście z wyjątkiem tego: GDZIE ZNAJDUJE SIĘ SERWIS AUDI? Ja, min, dlatego zrezygnowałam z zakupu Audi w tym miesiącu. Okropna obsługa, a salon Audi w Lublinie wygląda jak pustynia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowscy to już taka padaczka , że musicie grać do kotleta? Panie Krzysztofie wstyd aż oczy szczypią !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny koncert, znakomita forma, duży luz, porywany na selfie; lubelskie dziennikarstwo wasza mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jaki adres tego serwisu AUDI ? Nie wiem gdzie go szukać.
 No nie żartuj Kolego - przecież to "stary" serwis Audi Danelczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt Krzysztof Cugowski wreszcie zarobił jednym koncertem tyle co inny emeryt przez cały rok nie zobaczy z ZUS. Ale jutro pobiegnie do prasy i powie że głodowe te emerytury zusowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawohl, jawohl, Autohaus Otto ist sehr toll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wyło to świetne trio ,że kury w okolicznych gospodarstwach przestały znosić jaja !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, ale co Okrasa ugotował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK TO CO UGOTOWAŁ ???? TO TRIO Z GŁODOWĄ EMERYTURĄ ZJADŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie koncert był mini,do świetności bardzo wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale super mam nadzieje że na otwarciu kolejnej biedronki też będą Cugowscy Okrasa a może i Pascal :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak, tak, wszystko napisaliście z wyjątkiem tego: GDZIE ZNAJDUJE SIĘ SERWIS AUDI? Ja, min, dlatego zrezygnowałam z zakupu Audi w tym miesiącu. Okropna obsługa, a salon Audi w Lublinie wygląda jak pustynia.
 Kurcze no mogli napisac i naprawde mi przykro że musiałaś zrezygnować z zakupu samochodu w tym miesiącu ale to nic swoim 4 letnim BMW jeszcze pojeździsz najwyżej ten miesiąc :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastyczny wieczór z pyszną kuchnią i wyjątkową oprawą muzyczną. Serwis znajduje się tam gdzie salon co wynika jasno z treści artykułu. Cugowscy związani z marką prywatnie nie będą raczej otwierać Biedronek. Poziom wypowiedzi sugeruje pójście do apteki po niezbędną maść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja dla Danelczyka ?czy Danelczyk w innej odsłonie ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki to jest Lublin ? Włodarze z lbn to buce jakich mało , a pismaki jeszcze gorsze. Lotnisko w Lublinie - de facto w Świdniku, salon OOOO to samo. Prezydent rządzący miastem  mieszka  w miescie nieopodal.  Mają piłkarską ekstraklase podkupując klub innemu miastu .... Sukcesy od siedmiu boleści. Cała PL sie nabija z lubelskiego ;|  Za chwilę mieszkańcy odczują na własnych kieszeniach zachcianki pana Ż. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jasności w Świdniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blizej temu salonowi do lublina niz do swidnika, ale jak chcesz sie klucic to ok, jeszcze pare lat temu byla tu Kalinowka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale dlaczego ci ludzie tacy smutni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...