Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy stadion ani przy Zygmuntowskich, ani przy Krochmalnej

Utworzony przez Gość, 20 lutego 2009 r. o 05:33 Powrót do artykułu
Czy Ania wie o tym że jej stadion będzie na terenie byłej cukrowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam lepszy pomysł na lokalizację stadionu!! W okolicach skrzyżowania Leszczyńskiego z Wieniawską. Wystarczy jedynie wysadzić w powietrze albo zrównać z ziemią istniejące tam centrum decyzyjne Lublina (Urząd: Miasta, Wojewódzki i Marszałkowski), a miejsca byłoby pod dostatkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ms napisał:
Ja mam lepszy pomysł na lokalizację stadionu!! W okolicach skrzyżowania Leszczyńskiego z Wieniawską. Wystarczy jedynie wysadzić w powietrze albo zrównać z ziemią istniejące tam centrum decyzyjne Lublina (Urząd: Miasta, Wojewódzki i Marszałkowski), a miejsca byłoby pod dostatkiem.
SŁUSZNA RACJA POPIERAM I SKOŃCZYŁO BY SIĘ Z BRAKIEM KOMPETENCJI NA KAŻDYM PIĘTRZE TYCH AROGANCKICH PAŃ I PANÓW DLA KTÓRYCH PETENT TO DOPUST BOŻY,KTÓRZY TAM SIEDZĄ Z ZASADĄ NA USTACH DAJTA MI WŁADZĘ A WAS USADZĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie stadion powstanie tak samo jak aquapark i inne obiecywane przez Pana Prezydenta Wasilewskiego w kampanii wyborczej inwestycje.Pewnie za pół roku będzie zlecenie dla niezależnego eksperta /zależnego bo za ekspertyzę zapłaci miasto/ który udowodni że stadion nie jest potrzebny.Oto rządy PO-paprańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skonczcie z tym forsowaniem stadionu przy Krochmalnej ! Niech tam w koncu powstanie - zgodnie z wczesniejszymi deklaracjami pana Wasilewskiego - centrum komunikacyjne Lublina ! To juz nie wstyd , to hanba dla naszego miasta zeby tak dlugo pie...yc sie z takim waznym tematem !! NIech w koncu pan Wasilewski zrealizuje choc 1 ze swoich deklaracji !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion powstanie ale kiedy? hehe pewnie nigdy bo nic o tym w lbn nie jest mowione i nie jest nic podawane do wiadomosci jakies 2 tyg temu napisalem emaila do UM co słychać w sprawie stadionu dla lublina czy to piłkarskiego czy żużlowego to przesłali mój email do działu inwestycji europejskich czy jakoś tak i jak do tej pory 0 odzewu - GRUNT TO SZYBKOŚĆ UDZIELANIA INFORMACJI - NO NIE? eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...