Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy trolejbus pojedzie w Lublinie bez drutów (wideo)

Utworzony przez AdamR, 27 sierpnia 2013 r. o 20:46 Powrót do artykułu
Już widzę jak te "daszki" sprawdzą się w zimie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka to ekologia w przypadku solarisów- silnik spalinowy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM raczy nas kolejnymi wynalazkami po serii Autosanów teraz będzie seria wynalazków rodem ze wschodu zwanych Bogdano-Ursus. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autosany po kiepskim początku, okazują się całkiem przyzwoitymi autobusami. Zobaczymy jak będzie z Ursusem. Jestem dobrej myśli :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł - tytuł, zdjęcie i treść po prostu "pierwsza klasa". Szkoda to czytać, masło maślane i jeden wielki chaos.  
Nowy trolejbus pojedzie w Lublinie bez drutów
  Bogdan czy Solaris? Żenada.    
Autosany po kiepskim początku, okazują się całkiem przyzwoitymi autobusami.
  Buhahaha. Klimatyzacja w tym roku jakby ją ukradli, sporo się przemieszczałem i naprawdę wielokrotnie się na niej zawiodłem. Ciasnoty wewnątrz tych pseudo autobusów również się nie wyeliminuje, a patrząc na Citaro między tymi dwoma pojazdami jest mega przepaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 pojazdów miała dostarczyć w tym roku, a 12 w przyszłym. Ale wszystkie dostaniemy w tym roku  Solaris to porzadna firma , nie to co Autosan z opoźnieniami. tutaj bedą przed czasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 pojazdów miała dostarczyć w tym roku, a 12 w przyszłym. Ale wszystkie dostaniemy w tym roku  Solaris to porzadna firma , nie to co Autosan z opoźnieniami. tutaj bedą przed czasem
  Będą przed czasem, bo w przyszłym roku ze względu na normę czystości spalin nie będzie można ich zarejestrować. Tak, wiem że to trolejbus, ale agregat jest spalinowy i takie są wymogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przybyły w Lublinie jakieś miejsca pracy w związku z tymi trolejbusami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten artykuł pisał przedszkolak?? TEGO NIE DA SIĘ CZYTAĆ!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan czy Solaris? Żenada.   SOLARIS. Może artykuł mógł być lepiej napisany pod względem kompozycyjnym, ale akurat informacja o marce autobusu, była dosyć wyraźnie wyeksponowana. Polecam uważniej czytać, bo jest to strasznie irytujące - krytyka pseudo-polonistów.      "Dzięki alternatywnemu zasilaniu z agregatu prądotwórczego trolejbusy będą zdolne do jazdy ulicami, nad którymi nie ma sieci trakcyjnej. Zarząd Transportu Miejskiego zamówił 20 takich wozów, przetarg na ich dostawę wygrała firma Solaris Bus&Coach. 8 pojazdów miała dostarczyć w tym roku, a 12 w przyszłym. Ale wszystkie dostaniemy w tym roku."      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymczyk to taki troche buras, ale KIEROWNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny bo Polski, powinniśmy kupować Polskie produkty. To automatycznie spowoduje, że nasza ojczyzna bedzie się rozwijała i powstaną nowe miejsca pracy. A nasze państwo powinno ułatwiać polskim firmom rozwój. Tak by się zbudowało potęgę gospodarczą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Katrina - polecam pomyśleć, bo juz sam tytuł sugeruje jedną markę i model pojazdu. Potem cóż zdjęcie i Bogdan... dawno nic tak kiepawego nie czytałem, porażka i wstyd takie coś w ogóle publikować. Nie trzeba być pseudo polonistą, wystarczy jedynie dokładnie całość po kolei przeczytać co wcale trudne nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Katrina - polecam pomyśleć, bo juz sam tytuł sugeruje jedną markę i model pojazdu. Potem cóż zdjęcie i Bogdan... dawno nic tak kiepawego nie czytałem, porażka i wstyd takie coś w ogóle publikować. Nie trzeba być pseudo polonistą, wystarczy jedynie dokładnie całość po kolei przeczytać co wcale trudne nie jest.
 
@Katrina - polecam pomyśleć, bo juz sam tytuł sugeruje jedną markę i model pojazdu. Potem cóż zdjęcie i Bogdan... dawno nic tak kiepawego nie czytałem, porażka i wstyd takie coś w ogóle publikować. Nie trzeba być pseudo polonistą, wystarczy jedynie dokładnie całość po kolei przeczytać co wcale trudne nie jest.
  Zgadzam się. ABC miał wątpliwości co do marki. Ja zrozumiałam tekst. Nie widać dokładnie mojej wypowiedzi, bo napisałam ją w szarym polu, gdzie był cytat. Mój błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej się nabijał z tego artykułu :) z tego co mi się wydaje obie marki będą miały takie akmulatory, ot ironia. Wystarczy zobaczyć jak taki artykuł wygląda na lubelskich stronach gazety.pl ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...