Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak trzymać - solidni ludzie na odpowiednich stanowiskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elegancki, przystojny, kompetentny, urodzony wojewoda. Szanowna młodzieży jeśli chcesz w przyszłości mieć pracę zapisujcie się do partii /nie wiem do której/ partia to przyszłość tylko i wyłącznie wtedy będziecie mieć pracę w urzędzie a to jest najlepsza posada. zero odpowiedzialności może i pieniądze nie wielkie ale spokojne ... powodzenia.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedz Wojtuś co tam u Czubinskiego. To teraz on coś ci będzie przynosił i nie będzie wiedział czyje pieniądze nosi i po co je nosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na cv można powiedzieć, że nie wygląda na człowieka z przypadkowej łapanki   miejmy nadzieje, ze okaże się dobrym wojewodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich zapatrzonych w tego ślicznego pana przypominam słowa Kazika "polityka to taplanie się w błocie i KAŻDY się musi ubrudzić". Nawet ten śliczny i kompetentny pan. Jeśli ktoś się nie brudzi to znaczy że już nie jest w polityce i o nim się nie dowiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elegancki, przystojny, kompetentny, urodzony wojewoda. Szanowna młodzieży jeśli chcesz w przyszłości mieć pracę zapisujcie się do partii /nie wiem do której/ partia to przyszłość tylko i wyłącznie wtedy będziecie mieć pracę w urzędzie a to jest najlepsza posada. zero odpowiedzialności może i pieniądze nie wielkie ale spokojne ... powodzenia.   
  masz rację, a co pieniędzy, no to dla większej liczby polaków duże, sama po 35 latach pracy mam "aż" 1400 zł netto, takich osób jak  ja jest dużo w tym naszym popapranym kraju,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, to "bardzo duże wyzwanie"...chyba za duże. No, ale dzięki partii, kto sie nie sprawdzi na jakimś stanowisku, to dostaje kopa...w górę. I awansuje. Chwała partii!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo, tak trzymać. Widać, że facet kulturalny, inteligentny, zdecydowany. Bardzo ładnie przywitał się z pracownikami obsługi urzędu, podjął kilka decyzji. Mam tylko jedną drobną podpowiedź dla Pana. Oczywiście zrobi Pan według swojej wiedzy i kompetencji. Niech Pan tak do końca nie wierzy tym podpowiadaczom. Oni byli wyjątkowo gorliwymi wykonawcami Pani Wojewody vel Śnieżnej Damy. Zrobili wiele krzywdy, wielu ludziom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny chłop tylko niepotrzebnie się zbesił współpracą z  nijakim czubkiem który był burmistrzem Kraśnika ta wsółpraca trochę była śmierdząca no ale ustali to sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać - solidni ludzie na odpowiednich stanowiskach
Wytrzyj sobie nos bo czymś brunatnym i śmierdzącym masz go ubrudzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojewodo, pora na meskie decyzje i zrobienie porządku w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda to dba o PR kaze se posty na forum pisac. Niech sobie zasłuży na dobre zdanie pracą a nie sztucznym slowem. Weź sie Chłopie do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Wilk musi dojrzeć do tej funkcji. Jezeli Premier sie wahał to chyba slusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację, a co pieniędzy, no to dla większej liczby polaków duże, sama po 35 latach pracy mam "aż" 1400 zł netto, takich osób jak  ja jest dużo w tym naszym popapranym kraju,
Dlatego tak dłużej być nie może  !! Tusk musi odejść,ja jestem w podobnej sytuacji,jest bardzo cięzko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...