Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taki jeden obiecał drugą Japonię , potem taki drugi Irlandię. Przyszedł trzeci i coś mówił o Węgrach, a wszystko zmierza w kierunku drugiego...a nawet trzeciego...Bangladeszu !!! Tak założyli sobie amerykańscy "przyjaciele " do spółki za europejskimi i tylko modlitwa wam pozostaje...Trzy armie świętych macie, to może pomogą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie widzi potrzeby informowania i wspóldziałania z osobami zainteresowanymi taka to pisowska polityka i kultura informacyjna dzięki pisowskim wyborcom będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% z polityką PIS. Wszystkie gimnazja powinny być zamknięte a nauczyciele wywaleni na zbity pysk. To że w gimnazjach jest tak jak jest to też ich wina, widocznie nie nadają się do nauczania. Polska tylko dla prawdziwych Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie widzi potrzeby informowania i wspóldziałania z osobami zainteresowanymi taka to pisowska polityka i kultura informacyjna dzięki pisowskim wyborcom będzie się działo
a jak ci PO podnosiło podatki lub wiek emerytalny , to się pewnie z tobą konsultowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inicjatywę likwidacji gimnazjów!. Nareszcie jakiś dobry pomysł w edukacji. Jeszcze tylko tylko i aż 26 dni urlopu a nie ciągłe ferie, wakacje itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jedności siła kochani nauczyciele i rodzice gimnazjalistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem staż niewielki 15 lat. Popieram w 100% likwidacje gimnazjum. A ZNP niech spada ta komunistyczna organizacja. Mimo, że nie należę do niej ale znam ją doskonale od podszewki. Popatrzcie kto tam pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja to największa pomyłka. Zlikwidować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym całym wygaszaniu tokolejne 15 lat edukacja do siebie bedzie dochodzić. Pomyslcie ludzie trochę. Łatwo jest rozwalic a trudnie o wiele potem do porządku doprowadzić. Gimnazja działają dobrze, kto ma doczynienia to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inicjatywę likwidacji gimnazjów!. Nareszcie jakiś dobry pomysł w edukacji. Jeszcze tylko tylko i aż 26 dni urlopu a nie ciągłe ferie, wakacje itp.
Twój urlop tez do likwidacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja trzeba wspierać, a nie likwidować. W Polsce jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Jestem za utrzymaniem gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem staż niewielki 15 lat. Popieram w 100% likwidacje gimnazjum. A ZNP niech spada ta komunistyczna organizacja. Mimo, że nie należę do niej ale znam ją doskonale od podszewki. Popatrzcie kto tam pracuje.
Gdybyś był nauczycielem to byś od rzeczy nie pisał. Nie podszywaj się pod kogoś kim nie jesteś!!  
Gimnazja trzeba wspierać, a nie likwidować. W Polsce jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Jestem za utrzymaniem gimnazjum.
Popieram w 100 %.  
Gimnazja trzeba wspierać, a nie likwidować. W Polsce jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Jestem za utrzymaniem gimnazjum.
Popieram w 100%!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wprowadzano reformę systemową, dzięki której pojawiły się gimnazja, nikt nie brał pod uwagę głosów nauczycieli. Nie znam jednego, który popierał gimnazja. To  bylo 16 lat temu. System jest, jaki jest. Ma wiele wad, ale funkcjonuje. Zmienia się rząd, trzeba zrobić coś z oświatą. Coś takiego, żeby było od razu widoczne. To ZLIKWIDUJMY gimnazja! Przejdziemy do historii! Biedna ta nasza edukacja. Naprawdę wiele jest do zrobienia. Idiotyczne programy, beznadziejna siatka godzin i rozkład godzin przedmiotów w poszczególnych etapach. Historia, geografia, biologia zakończona na I klasie szkoły średniej! Religia w wymiarze 2 godzin tygodniowo w każdej jednej klasie od zerówki do maturalnej. Wierzcie mi, jako nauczyciel i dyrektor wiem, że zarówno księża jak i katechetki zmagają się z problemem nadmiaru czasu na lekcjach. Tylko komu by się chciało bawić w takie duperele. I tak nikt się na tym nie zna, żadne media nie pochwycą takich tematów. Kolejni ministrowie - jeden gorszy od drugiego (obecna zdaje się, że się wpisze w ten schemat). A potem wrzawa pod niebiosa, że uczniowie nie nauczeni i nie wychowani, a nauczyciele to już życiowe niedojdy. Nie należy likwidować gimnazjów. System działa, chociaż nie jest doskonały. Siły i środki skierować na naprawę źle funkcjonujących ogniw - choćby tych, o których piszę wyżej. Nie mam złudzeń, że tak się stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARTA NAUCZYCIELA NISZCZY SAMORZĄD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wielkie brawa za pomysł z likwidacja gimnazjum mam nadzieję,że pomysł zostanie wdrożony. A nauczycieli mi nie żal, swoja postawa pokazują, że są nieukami ( z zawężonym tylko do swojego przedmiotu nauczania horyzontem) leniuchami i nierobami z przywilejami, które na maksa wykorzystują tylko i wyłącznie,żeby im było dobrze. Za to dobrze wiedza jak brać L4 w Państwowej Szkole, żeby dorabiać w prywatnej.Gdyby pracowali 40 godzin w tygodniu za minimalna krajową jak większość ludzi z wykształceniem wyższym to by nie mieli ani czasu ani ochoty na oszukiwanie swojego głównego chlebodawcy ( Szkoły Państwowej). A oni po 4 godzinach pracy dziennie zmęczeni, zdezelowani cały czas chcą podwyżek i utrzymania przywilejów. Na pewno zaraz na forum padnie "pracujemy również w domu przygotowujemy się do lekcji, sprawdzamy klasówki itd."- Szanowni Państwo nie oszukujcie, może początkujący nauczyciel przygotowuje się do lekcji ale garstka nauczycieli jest do tego zawodu z powołania. A myślicie,że ludzie pracujący z wyższym wykształceniem po 8 do 10 godzin dziennie nie przynoszą pracy do domu??? Przynoszą bo gonią ich terminy sprawozdań i innych rzeczy, które muszą być wykonane terminowo i nikt za nich tego nie zrobi i nie zarabiają powyżej 2000 brutto i maja swoje rodziny, którym też chciałyby poświęcić swój czas i zarabiać godniej. Ludzie z wyższym wykształceniem pracują również na produkcji w systemach 3 zmianowych i borykają się naprawdę z problemami finansowymi i rodzinnymi, bo nie ma kto dziecka odprowadzić, czy przyprowadzić. Wszyscy nauczyciele powinni trafić do takich miejsc pracy aby docenić trud pracy i zarobionych pieniędzy i przestać w końcu narzekać na młodzież, dzieci,zarobki nauczycieli. Koniec z tym Proszę Państwa.Mam nadzieję, że rząd PIS to zmieni i bacznie zacznie się przyglądać nauczycielom, których dochody sięgają miesięcznie 5500 brutto ( jak mojej sąsiadki która uczy w liceum angielskiego i w szkole prywatnej dodam,że często korzysta w Państwowej szkole z L4 biegnąc zdrowa z uśmiechem do prywatnej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś obłęd,nauczyciele chyba zapomnieli, że szkoły są dla dzieci, nie dla nich nauczycieli i to nie jest przechowalnia dla ludzi dorosłych, którzy po prostu pobierają kieszonkowe z budżetu, na który reszta ostro haruje. Dlaczego to ma być grupa uprzywilejowana? Ja też jestem po studiach (to stwierdzam na wypadek jakże inteligentnego i wtórnego argumentu sędziów we własnej sprawie, czyli nauczycieli często dowodzących na forach swoją intelektualną wyższość hm....) i gdy nie jestem "rentowna" po prostu nikt się nade mną nie lituję i muszę samodzielnie szukać pracy i do jasnej ch.... bez ŻADNEJ odprawy. Dlaczego szanowne nauczycielstwo (jeden z najbardziej znepotyzowanych zawodów w Polsce) ma pobierać półroczne odprawy?! To stanie ponad prawem wielu uprzywilejowanych grup społecznych i zawodowych w Polsce urąga jakiemukolwiek poczuciu sprawiedliwości i jest policzkiem dla podatników wytwarzających PKB i traktowanych jak niewolnicy. chory kraj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zlikwidować Kartę Nauczyciela !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak! Najlepiej zburzyć, zniszczyć, wyrzucić... A ile pracy zostało włożone, by te gimnazja wreszcie zafunkcjonowały, to NIC... się nie liczy... Przykre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Triumf miernoty i zawiści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja pracują dobrze, kto ma z nimi do czynienia ten wie. Rodzice co to raz na 3 lata na wywiadówce się pojawią niech zamiast pisać bzdury w Internecie przespacerują się do szkoły i zobaczą jak jest. Jeśli system edukacji zostanie zmieniony, bo nie chodzi tu już tylko o gimnazja, szkolenictwo będzie się z tego podnosić przez następne 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...