Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O dziadku, który był prezydentem Lublina. Wyjątkowe spotkanie w Archiwum Państwowym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2018 r. o 20:31 Powrót do artykułu
jeśli nazwisko rodowe konstancji to dobrowolska, to konstancja i wacław małżeństwo zawarli w roku 1902, w parafii św. agnieszki - kopia aktu jest dostępna on-line - akt nr 85: ***szukajwarchiwach.pl/35/1861/0/2.4/97/skan/full/skmimecysfalnspoyh1efw, a jan urodził się w 1906 roku (kopia aktu również dostępna), zatem zdjęcie nie jest z 1916 roku, lecz starsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam medal ojca, który walczył o kraj a ja teraz za to muszę pracować na cudze dzieci tj. 500+, gdzie moim za to rząd nic nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał ten biedny, brudny zaniedbany Lublin szczęścia do prezydentów, widać taki los tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...