Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przydałoby się pogonić starych pierdzi-stołków na zasłużony odpoczynek i pozbyć się radców i doradców o nie wiadomej proweniencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.
Jak interpretować wypowiedzi się nie umie,to się pisze co ma się w rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 LAT W d*** napisał:
ALE DNO [/quote] [quote]Nie znam tej Pani,ale ze zdjęcia da się wyczytać: pychę,zarozumiałość i wyższość.Moje doświadczenie i wieloletnia obserwacja ludzi tak mi podpowiada.
A ja ją znam z zajęć jakie prowadziła i mogę Ci powiedzieć, że się mylisz... Konkretna i rzeczowa kobieta, człowiek pokroju tych co mają własne zdanie ale przemawiają do nich argumenty (te rzeczywiście prawdziwe) innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu, jeśli ty tak uważasz to oznacza tylko że jesteś niewidomym z kompleksami. Ja sądzę że ta pani zrobi porządek w Urzędzie Wojewódzkim z różnymi klikami i układami powstałymi na bazie pozamerytorycznej. Ci dyrektorzy-zombi nie nadają się do rządzenia bo brak im wiedzy i odwagi w podejmowaniu decyzji. Podobnie służby informatyczne, w urzędzie są częste awarie, giną dane. Interesanci są odsyłani z powodu "awarii systemu" . Ciekawe jak się tłumaczy kierownik czy dyrektor tych informatyków w takich sytuacjach. Pewno ten przełożony też jest jakimś starym ramolem który trzyma się dzięki układom partyjnym lub towarzyskim. I właśnie myślę że Pani Wojewoda zrobi porządek i przewietrzy niektóre układy. I myślę że Wojewoda przede wszystkim ułatwi pracę zwykłym urzędnikom. Byłam ostatnio w jednym z wydziałów ze sprawą i jeden z urzędników chciał sprawdzić problem podobny do mojego na stronie innego urzędu ale nie mógł wejść na stronę internetową tego urzędu bo jakiś Stefaniak zablokował większość stron internetowych w urzędzie wojewódzkim i urzędnik może tylko popatrzeć na ekran gdzie pisze żeby skontaktował się z administratorem, pewno z tym Stefaniakiem. Czy to możliwe żeby jakiś Stefaniak terroryzował cały urząd. Ten gostek musi chyba mieć jakieś haki na kierownictwo urzędu że nie boi się nikogo.
Potwierdzam że tak jest w tym urzędzie, byłam tam załatwić swoją sprawę to urzędnicy także narzekali że utrudnia im się prowadzenie spraw merytorycznych poprzez blokowanie stron internetowych, a o przydzieleniu dostępu do internetu decyduje podobno Dyrektor Generalny urzędu Wygląda na to że internet w Urzędzie Wojewódzkim jest bardziej deficytowy niż papier toaletowy w stanie wojennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dołki w policzkach to prawie jak u Geeny Davis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy i płacy? Przyjdź do nas i przekonaj się, że możesz zarabiać nawet 24zł/h Zajrzyj na nasz profil na facebooku: http://www.facebook.com/HWTNETIA, Kliknij "Lubię to" by śledzić nasze propozycje pracy i wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...