Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obchody Święta Niepodległości w Lublinie: Jak mieszkańcy świętują 11 listopada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2016 r. o 18:42 Powrót do artykułu
szkoda tych dzieci, bo soie nie dają sprawy, że jak dorosną to będą musieli wyjeżdżać za chlebem za granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uczestnicy kodu wygladają jak kloszardzi, brudni niedomyci, zakapiorne gęby....... widać na ich twarzach że to kanałowcy,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radosne święto, mimo niesprzyjającej aury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A uczestnicy kodu wygladają jak kloszardzi, brudni niedomyci, zakapiorne gęby....... widać na ich twarzach że to kanałowcy,,,,,
e, pisowiec i to jest po Bożemu tak wyśmiewać bliźniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A uczestnicy kodu wygladają jak kloszardzi, brudni niedomyci, zakapiorne gęby....... widać na ich twarzach że to kanałowcy,,,,,
A gdyby nawet; to im od życia nie nleży się nic?"Szanuj bliźniego jak siebie samego"/oczywiście jeżeli wiesz co znaczy słowo "bliźni"/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepis napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A uczestnicy kodu wygladają jak kloszardzi, brudni niedomyci, zakapiorne gęby....... widać na ich twarzach że to kanałowcy,,,,,
A gdyby nawet; to im od życia nie nleży się nic?"Szanuj bliźniego jak siebie samego"/oczywiście jeżeli wiesz co znaczy słowo "bliźni"/
on nie wie co to bliżni bo to katolicki pisowiec, a ci udający gorliwych katolików to są własnie najgorsze grzeszniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milo popatrzc jakimi Patriotami sa Polacy - wierni , silni i slowa ,, BOG ,HONOR , OJCZYZNA to motto na zycie to PATIOTYZM . Chociaz jestem daleko od Polski ze wzruszeniem ogladalem marsze Niepodleglosci . Na marszu oszolomow i starych komuchow [ KOD] w Warszawie widoczna byla tabliczka z mojego miasta z lubelszczyzny i wstyd mi , ze jeszcze mieli czelnosc pojechac do W-wy [ domyslam sie kto reprezentowal to dziadostwo - KOD ] . Pozdrawiam wszystkich mieszkanicow pieknej ziemi lubelskiej z wylaczeniem POpaprancow i KOD-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
milo popatrzc jakimi Patriotami sa Polacy - wierni , silni i slowa ,, BOG ,HONOR , OJCZYZNA to motto na zycie to PATIOTYZM . Chociaz jestem daleko od Polski ze wzruszeniem ogladalem marsze Niepodleglosci . Na marszu oszolomow i starych komuchow  [ KOD] w Warszawie widoczna byla tabliczka z  mojego miasta z lubelszczyzny  i wstyd mi , ze jeszcze mieli czelnosc  pojechac do W-wy  [ domyslam sie  kto reprezentowal  to dziadostwo - KOD ]  . Pozdrawiam wszystkich mieszkanicow pieknej ziemi lubelskiej  z wylaczeniem  POpaprancow i KOD-u
to ty tak dla tego boga, honoru i ojczyzny spieprzyłeś z kraju, bo co bieda doskwierała, a wiesz jaka teraz jest bieda, żyje ten co umie kombinować,oszukiwać, bo za komuny uczciwi ludzie byli traktowani jak ludzie a teraz są traktowani jak parobki, wykorzystywani, oplacani jałmużną. Myślisz, że ci bogacze to ot tak uczciwą pracą się tak dorobili, bo ja jakoś po 40 latach pracy uczciwej nie mam majątku, wystarcza mi tylko na opłaty, chleb i smalec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...