Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gdyby rzekomo Żuk tak źl e rzadził i obiecywał przysłowiowe gruski na wierzbie to nie miałby w każdych wyborach oparcia ponad 705 mieszkańców, widać ,ze porzadnie pracuje na rzecz całego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż to nagród Lublin i miasto dostaje, wyróżnienień, inni doceniają zaangażowanie prezydenta i zmiany jakie sa w mieście, tylko gazeta nie widzi, czy nie chce widzieć Bądźmy dumni z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie skad ta ciągła nagonka na prezydenta Żuka, na którego głosują mieszkańcy bo widzą i czuja zmiany w mieście że ktoś ciężko pracuje na rozwój naszego miasta, pis tylko kłody pod nogi rzuca i szkaluje,aby umniejszyć dokonaniom naszego prezydenta, teraz dołączyła jeszcze gazeta Nie pozwólmy PISOwi zniszczyć Luublina!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby rzekomo Żuk tak źl e rzadził i obiecywał przysłowiowe gruski na wierzbie to nie miałby w każdych wyborach oparcia ponad 705 mieszkańców, widać ,ze porzadnie pracuje na rzecz całego miasta
Nie wiem, co ćpacie, ale przestańcie, zanim to świństwo "wypali" wasze mózgi do końca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym postulował remont skrzyżowania Głęboka - Sowińskiego i zdecydowanie remont i to pilny skrętu przy bierdonce z Zamojskiej w Unii Lubelskiej. Na Głębokiej można jadąc samochodem po skrzyżowaniu zęby wybić bo taka powstała "tara" a na Zamojskiej jeszcze trochę a w koleinach samochody pogubią zderzaki i miski olejowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym postulował remont skrzyżowania Głęboka - Sowińskiego i zdecydowanie remont i to pilny skrętu przy bierdonce z Zamojskiej w Unii Lubelskiej.  Na Głębokiej można jadąc samochodem po skrzyżowaniu zęby wybić bo taka powstała "tara" a na Zamojskiej jeszcze trochę a w koleinach samochody pogubią zderzaki i miski olejowe.
 O to, to. I w pakiecie z remontem zamojskiej od razu wyburzenia tego obleśnego prlowskiego pawilonu na zakręcie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są nowe czasy i wyzwania . Potrzebna obwodnica południowa ,remonty i przebudowy. Prezydent żuk skonfliktowany z władzami państwa i obciążony układami. Jest balastem a nie motorem zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO=obietnice bez POkrycia. Przecież to norma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było referendum, jest demokracja wg. PO, ludzie się wypowiedzieli i starczy. Osiedle ma być bo TBV nie za darmo pcha pieniądze w miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie widzi potrzeby remontu Romera i Nałkowskich to przewieź go z maks. dozwoloną prędkością (50km/h) w jedną i drugą stronę to poczuje potrzebę.  A co z dokończeniem Wapowskiego, w szczycie jest tu duży ruch, parę lat miasto organizuje przetargi i dalej nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy Żuka to osoby o szczególnym stanie umysłu. POwinni pamiętać o sztandarowym haśle PO - nikt Ci nie może tyle dać ile JA w tym przypadku Pan ŻUK mogę ci obiecać !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy obraz skuteczności Żuka znajduje się na wielkiej sztaludze pomiędzy ul. Lubartowską a Świętoduską ..... za takim metalowym płotem. No i Starówka gdzie wszystkie filmy z okresu okupacji szukają tam klimatu do scenografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...