Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oblewali się rosołem, by wyłudzić odszkodowania? Lekarze nie mieli wątpliwości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2018 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Tylko złośliwe podejrzenia ubezpieczycieli. Firmy ubezpieczeniowe chętnie tylko domagają się składek, gdy ktoś domaga się wypłaty odszkodowania robią z niego symulanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że pan redaktorzyna nie odrobił lekcji i w zasadzie nic nie wie na temat sprawy bo wypisuje straszne głupoty, ciekaw skąd czerpał info do artykułu, znajomy prokurator mu powiedział? ale co tam jaki szmatławiec taki artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podniesc mu skladke tak ze odechce mu się oszustw.. kiedy skonczą się te dziadowskie praktyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ubezpieczyciel wyłudził składki, a teraz nie chce wypłacić odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dać im odpocząć tak z górnej półki, żeby mieli możliwość przez parę latek pooblewać się rosołkiem w kryminale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następnym razem zamiast żeglarskich spodenek z membraną polecam komplet płetwonurka. Pan kucharz vel Kefir w ten sposób ochroni nie tylko genitalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W myśl przysłowia rozbierali się do rosołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pi@#$%lę co się odj@#$ło. Wchodzę do baru, zamawiam schabowego, oczywiście muszę czekać aż się dosmaży więc babka dała mi sam kompot. Idę z tym kompotem, patrzę jakaś laska 9/10 siedzi widzę, że chyba nie jest sama, bo stoi talerz z barszczem czerwonym naprzeciwko niej, ale mówię ch#j raz się żyje - pośmieszkuję sobie. Laska też pije kompot więc podchodzę do niej i mówię hehe "kocham cię rybko, pij ze mno kompot xD" a ta tylko wzięła zamach i jeb@#a wylała na mnie cały talerz tego barszczu. Cały ujeb#$y na czerwono z poparzoną ręką drę się na nią, że jest jakaś popi#$%!lona, że chciałem tylko zagadać i że będzie bulić odszkodowanie. Odwracam głowę, a tu z kibla wybiega jej fagas, gościu dwa razy większy ode mnie i nawet nic nie powiedział tylko wyj!@ał mi od razu lepę i mówi że ch#j go to obchodzi, ale mam mu odkupić zupę bo on jest głodny po treningu i nie ma już kasy. Ja mu mówię, że to jego popi@#$%!ona dziewczyna mnie nim oblała, dodatkowo zniszczyła mi ciuchy i mnie poparzyła więc niech ma do niej pretensje. On wziął tylko kolejny zamach i drze mordę "odkupuj mi ch$ju zupę bo cię cwelu zaj#$ie, a z zawodu jestem bokserem". Dopiero wtedy skumałem że to słynny bokser, były mistrz świata wagi ciężkiej Albert Sosnowski więc podniosłem się i od razu zjeb@#em stamtąd po drodze wytrącając jakiemuś dziadkowi talerz z naleśnikami xD Patrzę a on mnie goni, udało mi uciec do auta, odpalam silnik i ruszam i pierwsze co słyszę to komunikat, że "kolejna osoba poparzona barszczem Sosnowskiego - szczegóły za chwilę w rmf radio muzyka fakty rmf fm". Więc myślę, że ten skur@#$el specjalnie prowokuje takie sytuacje i jest w zmowie z dziennikarzami, bo niby skąd by tak szybko wiedzieli o tej całej akcji i poparzeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polewają się szampanem teraz xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosół się gotuje w temp. 200-250 stopni? to ciekawe. a tu ******dziennikwschodni.pl/kuchnia/jak-ugotowac-dobry-rosol,n,1000189014.html piszecie że od 84 do 94 stopni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Następnym razem zamiast żeglarskich spodenek z membraną polecam komplet płetwonurka. Pan kucharz vel Kefir w ten sposób ochroni nie tylko genitalia
 Jesteś sprzedawcą takich ubiorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idiotka napisał:
  Jesteś sprzedawcą takich ubiorów?
  Jesteś dziwczynka Kefira ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parapakalina napisał:
idiotka napisał:
  Jesteś sprzedawcą takich ubiorów?
Jesteś dziwczynka Kefira ? :)
 Nie. Jestem idiotka. czytać nie umiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że powinni dostać bardzo wysokie wyroki.Wyłudzili dużo, chcieli jeszcze więcej. Wyrok powinien odstraszać innych,a nie skłaniać do kalkulacji typu " na ile trzeba sie ubezpieczy,żeby opłacało się posiedzieć". Równiez nalezy zobligować do zwrotu uzyskanych odzkodowań, i nałożyc wysokie kary finansowe. Dotyczy to całej grupy, gdyz nie wszyscy zostali wymienieni.Wśród nich była tez wspólniczka, kobieta.Wszyscy zasługują na wysokie kary bezwzględnego więzienia. miejmy nadzieje,że sąd podzieli moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste przestępstwo. Dziwie się,że ktoś ich bronui. Niewiedza, czy akcja oskarżonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
A dać im odpocząć tak z górnej półki, żeby mieli możliwość przez parę latek pooblewać się rosołkiem w kryminale.
 Pooblewają ich tam, ale czym innym i z czego innego, hehehe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tylko złośliwe podejrzenia ubezpieczycieli. Firmy ubezpieczeniowe chętnie tylko domagają się składek, gdy ktoś domaga się wypłaty odszkodowania robią  z niego symulanta.
 To było o czywiste przestępstwo. Dziwie się,że ktoś ich broni. Niewiedza, czy internetowa  akcja oskarżonych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nikt nie zauważył, że nie tylko firmy ubezpieczeniowe zostały naciągnięte? a gdzie się leczyli? w prywatnej klinice? co gorsza jurkowi też dokuczyli, bo bezczelnie korzystali z pościeli z czerwonym serduszkiem. jednym słowem ***y ich zgubiły. culombo też, by nie nabrali. gość wykupuje ubezpieczenie i zaraz ma wypadek? to zawsze zwraca uwagę. a pamiętacie te panie co "zakladały działalność" opłacały najwyższą składkę zus i zaraz potem zachodziły w ciążę? czy którąkolwiek skazano za wyłudzenie? nie! wypłacano grzecznie po 6tys. zł/m-c matce polsce lemingowej. biednej na ten myk nie byłoby stać. co gdyby nie urodziła? lemingom ta heca nie przeszkadzała, bo to były ich kobiety. no i to była ta zaradność w państwie tuskolców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w artykule żadnych głupot. jak widzisz błąd, to pokaż. Oskarżeni i ich kumple organizują akcję w internecie , by wpłynąć na orzeczenie sądu. Nic nie wskóracie, posiedzicie w pierdelku, a kasę będziecie latami oddawać.  Będzie to świetny przykład dla innych potencjalych cwaniaków. Miłej odsiadki, durnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czyli ubezpieczyciel wyłudził składki, a teraz nie chce wypłacić odszkodowania?
 Zeslał się, a nie wyłudził...Nie rozumiesz terminu wyłudzenie. jak zapłacisdz składke za OC , to takie np. PZU niw wyłudza. Ale jak strzelisz w słupek specjalnie i zgarniesz ZA TE I PORZEDNIE JAKIES USZKODZENIA z Ac TO WYŁUDZASZ. karac złodziei z górnej półki, zwłaszcza,że to nie byli biedacy, tylko zamożni ludzie. Na chleb nie brakowało. Złodziejstwo ma się w naturze, wynosi z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...