Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obniżony wiek emerytalny. Pytania Czytelników i odpowiedzi eksperta ZUS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2017 r. o 21:13 Powrót do artykułu
dobre - przeciętna emerytura kobiety wynosi ok. 1542 zł, po ok. 40 latach pracy a 1 tys. po 20 latach pracy, czy warto za 542 zł zapieprzać dodatkowo 20 lat, ja pierdziele, gdzie ja żyję, w kraju, który promuje nierobów, patologię itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec będąc w wieku lat 67 nadal i wciąż pracuje pomagając chorym ludziom. Oczywiście dbał o siebie nie pijąc i nie paląc, ale regularnie uprawiając sport. Po prostu nie spieszy mu się do nic robienia i leniuchowania. Najprawdopodobniej i ze mną będzie podobnie, ponieważ kocham swój zawód i cenię możliwość codziennego kontaktu z otaczającą nas rzeczywistością nawet, jeśli nieraz wydaje się być przaśna i uwierająca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan rację to patologia mam 40 lat pracy wszystko składkowe i mam 58 lat życia czy to znaczy ,że będę miała 1500 emerytury jak te siniaki z pod butki??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W już wydanych decyzjach emerytalnych widać sporą różnicę między świadczeniami kobiet i mężczyzn w województwie lubelskim. Przeciętna emerytura kobiety wynosi ok. 1542 zł, a mężczyzny – 2574 zł. " ....... BRUTTO czy NETTO ? Bo to istotna różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...