Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obrona Terytorialna: W Lubelskiem już 700 żołnierzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 września 2017 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Batalion klaunów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro reszta samorządowców olała prezentację, to należy wziąć ich w kamasze na manewry np. miesięczne w głuszy, poza domem i dostępem do internetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie zwiększyć bezpieczeństwo Polski to dajcie ludziom wolny dostęp do broni palnej, a nie tworzycie jakieś ORMO. Ja tam nie ufam Singerowi, pewnie coś knuje, ten cały WOT czemu ma służyć ? Na pewno nie walce ze specnazem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOT zbrojne ramię partii PiS. W przyszłości tokiem rozumowania Błaszczaka zostaną na min. emeryturach dot. to wojskowych zawodowych i najemników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 dni!!! juz widze konfrontacje ich ze specnazem . głupota do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na następną miesięcznicę mają zastąpić policję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie obrażajcie żołnierzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOT to? Burmistrz Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny dostęp do broni, to klucz do bezpieczeństwa kraju. Więc dla czego jeszcze go nie mamy, skoro Ruskie tak nam zagrażają, Polacy powinni mieć prawo się uzbroić. Chyba że chodzi o coś innego, tylko o co, co nam planują tym razem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla formacji "nowego ormo czuwa" czyli wot jak znalazł. sprzętowy demobil i demobil we łbach łosi co nie załapują się do żadnej służby ludki z demobilu skrzykują się w wot (to tzw. terytorialsi, s***ający w krzaki po pierwszym wystrzale z ostrej amunicji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żołnierze". 16 dniowe kolonie nie czynią z tych chłopców żołnierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie piep****ć durnoty tylko sami weźcie się do roboty. Jestem emerytowanym żołnierzem od 2 lat i byłem m. in. w USA i Norwegii, gdzie również działają podobne formacje do WOT, czyli np. Gwardia Narodowa. Jeżeli żołnierza dobrze się wyszkoli to osiągnie zdolność bojową na wysokim poziomie tak jak w USA czy Norwegii. Po to są 3 lata na wyszkolenie takiego żołnierza. Ja myślę, że to dobry pomysł. Lepiej siedźcie w domu grajcie sobie w gry komputerowe... 90% hejterów nie ma pojęcia o wosjku, więc lepiej niech się nie odzywa. Pewnie byście spanikowali, gdyby było jakieś zagrożenie i wołalibyście mamusię lub tatusia haha Tutaj chociaż chłopaki będą potrafili się zachować w razie zagrożenia. A wy będziecie uciekali jak tchórze. Jak ktoś zna historię to wie, że struktury Armii Krajowej były budowane na podobnych zasadach takich jak WOT. Tak więc za 3 lata oceńcie WOT, jak zakończy się całkowity etap szkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOT - hmmm dziwnie mi się kojarzy, czyżby to już było ? "ORMO, Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej, organizacja ochotnicza i społeczna założona w 1946 w celu zapewnienia współdziałania z Milicją Obywatelską. Zakres działalności obejmował utrzymanie porządku i spokoju społecznego. Często używana przez władze PRL do zwalczania opozycji oraz realizacji zadań specjalnych (1946–1948 pacyfikacja wsi podczas akcji kolektywizacji). Zorganizowana była w komendy terenowe oraz grupy specjalne (np. ruchu drogowego). Rozwiązana ustawą z 1989"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gościa Napisano dzisiaj o 10:26 kiedy ruskie będą atakować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać zainteresowanie samorządowców. 3 dotarło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przestańcie piep****ć durnoty tylko sami weźcie się do roboty. Jestem emerytowanym żołnierzem od 2 lat i byłem m. in. w USA i Norwegii, gdzie również działają podobne formacje do WOT, czyli np. Gwardia Narodowa. Jeżeli żołnierza dobrze się wyszkoli to osiągnie zdolność bojową na wysokim poziomie tak jak w USA czy Norwegii. Po to są 3 lata na wyszkolenie takiego żołnierza. Ja myślę, że to dobry pomysł. Lepiej siedźcie w domu grajcie sobie w gry komputerowe... 90% hejterów nie ma pojęcia o wosjku, więc lepiej niech się nie odzywa. Pewnie byście spanikowali, gdyby było jakieś zagrożenie i wołalibyście mamusię lub tatusia haha Tutaj chociaż chłopaki będą potrafili się zachować w razie zagrożenia. A wy będziecie uciekali jak tchórze. Jak ktoś zna historię to wie, że struktury Armii Krajowej były budowane na podobnych zasadach takich jak WOT. Tak więc za 3 lata oceńcie WOT, jak zakończy się całkowity etap szkolenia.
 Kolego, głupoty to pier.... Nie porównuj WOT do Gwardii Narodowej, bo nie ma większych podobieństw. Pomysł na WOT to wojsko o charakterze oddziałów pomocniczych dla WP i jakaś dziwna partyzantka. Gwardia Narodowa w USA, ma uzbrojenie, wyposażenie, szkolenie i całą resztę, jak regularne oddziały, tyle tylko, że nie jest skoszarowana i może w przeciwieństwie do armii uczestniczyć w operacjach na terenie kraju, czyli jest to też rodzaj obrony cywilnej i zabezpieczenia przy klęskach żywiołowych. A przy tym bierze udział w operacjach bojowych na równi z armią.  Ja tam osobiście cieszę się z tego WOT. Wartości bojowej większej ci amatorzy mieć nie będą, ale... mogą spełnić rolę mięsa armatniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jest 700 ORMO-wców z łapanki, którzy nie są zdolni do służby nawet w Straży Miejskiej (a tak najzagorzalsi debile służą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Patrioci! Szacun! Nie przejmujcie się tym, że środowiska wrogie Polsce prowadzą przeciwko WOT wojnę informacyjną... To Wy i wasze zaangażowanie jest świadectwem, to co robią oni to szczekanie. Jako anony mogą sobie pisać komentarze, a realnym wyrazem uczuć polskiego społeczeństwa są tysiące ludzi na Waszych przysięgach. Jeszcze raz szacun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
undefined napisał:
Przestańcie piep****ć durnoty tylko sami weźcie się do roboty. Jestem emerytowanym żołnierzem od 2 lat i byłem m. in. w USA i Norwegii, gdzie również działają podobne formacje do WOT, czyli np. Gwardia Narodowa. Jeżeli żołnierza dobrze się wyszkoli to osiągnie zdolność bojową na wysokim poziomie tak jak w USA czy Norwegii. Po to są 3 lata na wyszkolenie takiego żołnierza. Ja myślę, że to dobry pomysł. Lepiej siedźcie w domu grajcie sobie w gry komputerowe... 90% hejterów nie ma pojęcia o wosjku, więc lepiej niech się nie odzywa. Pewnie byście spanikowali, gdyby było jakieś zagrożenie i wołalibyście mamusię lub tatusia haha Tutaj chociaż chłopaki będą potrafili się zachować w razie zagrożenia. A wy będziecie uciekali jak tchórze. Jak ktoś zna historię to wie, że struktury Armii Krajowej były budowane na podobnych zasadach takich jak WOT. Tak więc za 3 lata oceńcie WOT, jak zakończy się całkowity etap szkolenia.
Kolego, głupoty to pier.... Nie porównuj WOT do Gwardii Narodowej, bo nie ma większych podobieństw. Pomysł na WOT to wojsko o charakterze oddziałów pomocniczych dla WP i jakaś dziwna partyzantka. Gwardia Narodowa w USA, ma uzbrojenie, wyposażenie, szkolenie i całą resztę, jak regularne oddziały, tyle tylko, że nie jest skoszarowana i może w przeciwieństwie do armii uczestniczyć w operacjach na terenie kraju, czyli jest to też rodzaj obrony cywilnej i zabezpieczenia przy klęskach żywiołowych. A przy tym bierze udział w operacjach bojowych na równi z armią. Ja tam osobiście cieszę się z tego WOT. Wartości bojowej większej ci amatorzy mieć nie będą, ale... mogą spełnić rolę mięsa armatniego.
undefined napisał:
Przestańcie piep****ć durnoty tylko sami weźcie się do roboty. Jestem emerytowanym żołnierzem od 2 lat i byłem m. in. w USA i Norwegii, gdzie również działają podobne formacje do WOT, czyli np. Gwardia Narodowa. Jeżeli żołnierza dobrze się wyszkoli to osiągnie zdolność bojową na wysokim poziomie tak jak w USA czy Norwegii. Po to są 3 lata na wyszkolenie takiego żołnierza. Ja myślę, że to dobry pomysł. Lepiej siedźcie w domu grajcie sobie w gry komputerowe... 90% hejterów nie ma pojęcia o wosjku, więc lepiej niech się nie odzywa. Pewnie byście spanikowali, gdyby było jakieś zagrożenie i wołalibyście mamusię lub tatusia haha Tutaj chociaż chłopaki będą potrafili się zachować w razie zagrożenia. A wy będziecie uciekali jak tchórze. Jak ktoś zna historię to wie, że struktury Armii Krajowej były budowane na podobnych zasadach takich jak WOT. Tak więc za 3 lata oceńcie WOT, jak zakończy się całkowity etap szkolenia.
  jak sądze jesteś w stopniu podoficerskim,bo piszesz straszne głupoty,widziałem to nowe ormo jak maszerowało do przysięgi ,i to po 2 tygodniach cwiczen rzekomych ,to jaja jakieś ,na szczescie domyslam sie powodu powstania tej strasznej w swym szwejkostwie formacji,mianowicie ktoś musi wyjeść konserwy z asf ,a, ze ich dużo ,to sily muszą być tys duze ,ale krzaków może zabraknąc ,to spocznijcie siersciuchu ,podchorąży skończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO WOT a wszystkim hejterom z wypranymi lemingowymi mozgami CHWDP-EE .....jak sysze GURU lemingow PETRU ktory mowi ze POLACY nie powinni posiadac broni bo sa nieodpowiedzialni to mnie krew zalewa ... dzieki WOT ludzie w lokalnych spolecznosciach beda w stanie stawic opor w razie W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...