Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy na tych górkach są jakieś chronione żuki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka ładnych godzin upłynęło od poprzedniego artykułu o Górkach więc trzeba wrzucić kolejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prezydent powinien zostać usunięty z urzędu? - Nie chcemy gdybać - odpowiedzieli mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwila i pan Smaga będzie co godzinę dodawał nowy artykuł nt górek czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny gatunek, który interesuje zunia i nad którym będzie roztoczona ochrona, to developerus vulgaris.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież czy to w poprzednim czy w nowym studium lwia część tego terenu jest wyłączona z zabudowy i przeznaczona pod ochronę i park, wg mnie lepsze będzie w tym miejscu osiedle i szkoła niż kolejne duże sklepy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ten teren aż tak super cenny nie jest skoro nawet grupa kilkunastu naukowców dopuszcza ewentualną zabudowę Górek? Z tego raportu jasno wynika, że można budować, byle tylko były to w miarę niskie budynki umożliwiające przewietrzanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV powinno zostać eksmitowane z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK BETONIARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Noskowa jako mieszkanka osiedla TOR nie jest zaniepokojona wyrokiem sądu? Przecież zgodnie z jego sentencją, jej dom to zwyczajna samowolka budowlana, którą należy jak najszybciej rozebrać. Podobnie sprawa się ma z domami innych "Obrońców górek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież zmiana nie dotyczyła tego czy można budować a co można budować tak by było to z pożytkiem dla miasta i mieszkanców, tu natomiast narracja pseudekologów jest taka jakby to nie było można czegokolwiek zrobić na tym terenie, co więcej dawnym poligonie...który teraz porasta nawłoć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie; czy do gatunków chronionych na tym obszarze zaliczani są również "degustatorzy" napojów wyskokowych oraz środków odurzających??? Walki o ten teren powoli mam dość, gdyż ani razu nie udało mi się tam przejść spokojne z dziećmi na spacer. Jeżeli faktycznie, ma być to obszar chroniony, to kto w ochronę weźmie mieszkańców i wreszcie zewitalizuje ten teren aby stał się bezpieczny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się bierze ten niezrozumiały i zdumiewający uPÓr doktorka-konfabulatorka? Czy oligarchia ma na niego jakieś haki, że zachowuje się jak satrapa, czy może aż tak bardzo nienawidzi przyrody i tego nieszczęsnego miasta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś twierdził, że na Górkach nie ma wielu gatunków chronionych i rzadkich zwierząt? Ten artykuł to jakiś kompletny nonsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są żadni ekolodzy, tylko pseudo-aktywiści którzy pod przykrywką walki o przyrodę, próbują pozbyć się potencjalnych sąsiadów i zachować widoki z okien swoich domów. Prywata, prywata i jeszcze raz prywata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chomiki są tam tylko dlatego, że ktoś postanowił sobie wysiać zboże na prywatnej działce. Z tego co wiem pola już nie ma, więc i chomików zaraz nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok. Znowu Dominik Smaga i znowu Górki Czechowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telenowela "Górki Czechowskie" odcinek nr 7348
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosek to niech się sąsiadami zajmie którzy w swoich domkach palą czym popadnie skoro tak jej zależy na ekologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać w cholere to siedlisko żuli i chaszczy, skończcie o tym pier#%# jakby tam była druga Puszcza Białowieska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...