Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moze gdyby to sedzia dostal gasnica to wysokosc odszkodowania bylaby w porzadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba iść do prawnika i się z nim skonsultować. Zawsze mogą sprawę cywilną wytoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3-5lat więzienia(jeszcze ochroniarz???, pewnie naćpany, normalny człowiek, tfu nawet zwierzę tak się nie zachowuje), min. 100-200tys zł odszkodowania. Jeśli nie dojdzie do takiej ugody to dwa razy po łbie gaśnicą i do pierdla, taki ochroniarza powinno się izolować od społeczeństwa. Prokurator chyba się na mózgi pomieniał lub już coś wziął!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież elektoratowi krzywda stać się nie może !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić jak sprawa Łątki, Palikota też umorzona. Lubelski wymiar sprawiedliwości taki już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarz, deb*** nie ochroniarz. Normalny człowiek tak się nie zachowuje, strydy zyżarły mu resztkę rozumu. Do pierdla go i bez zawiasów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sądzie chodzi o prawidłowość stosowania przepisów prawa a nie o sprawiedliwość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
przecież elektoratowi krzywda stać się nie może !
Nie wiem kogo mosquit ma na myśli, wydarzenie było na Abramowickiej, a tam w wyborac najwięcej głosów uzyskał J.Kaczyński. Być może prokurator jest z nadania Lecha Kaczyńskiego i to by wszystko wyjaśniało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem kogo mosquit ma na myśli, wydarzenie było na Abramowickiej, a tam w wyborac najwięcej głosów uzyskał J.Kaczyński. Być może prokurator jest z nadania Lecha Kaczyńskiego i to by wszystko wyjaśniało.
Nie myślę jednak, że z PO i to by wszystko wyjaśniało!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo prokuratura zapewne spożywa te same produkty kolekcjonerskie co ochroniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie myślę jednak, że z PO i to by wszystko wyjaśniało!!
Poparcie dla Bronka w kryminałach wynosiło ponad 90%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy, ale jak patrzę na poszkodowanego to pierwsza moja myśl była taka, że sam zaczepił i dostał po łbie. Jestem przekonany, że sam niejednokrotnie z kumplami kopał leżącego. Wystarczy spojrzeć i widać że nie jest to spokojny człowiek, tylko "ura bura". A teraz zgrywa wielką ofiarę. Ciekawe ile osób ucierpiało z jego winy a on za to nie został ukarany??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bez urazy, ale jak patrzę na poszkodowanego to pierwsza moja myśl była taka, że sam zaczepił i dostał po łbie. Jestem przekonany, że sam niejednokrotnie z kumplami kopał leżącego. Wystarczy spojrzeć i widać że nie jest to spokojny człowiek, tylko "ura bura". A teraz zgrywa wielką ofiarę. Ciekawe ile osób ucierpiało z jego winy a on za to nie został ukarany??
Takich ludzi jak Ty również powinno się izolować od społeczeństwa, zapewne, Ty spokojny człowiek, patrzyłbyś się jak ktoś kogoś katuje gaśnicą na przystanku. Nie pomógłbyś, bo tacy co pomagają, to niejednokrotnie z kumplami kopią leżącego... Ciekawe ile osób ucierpiało z Twojej winy, przez to, że im nie pomogłeś i nie zostałeś za to ukarany?? Nie no fantazja Cię ponosi, sam jestem ciekaw jakbyś wyglądał po dwóch razach gaśnicą, a z boku stałby spokojny człowiek(przecież widać, a nie jakiś ura bura) i się przyglądał. Pewnie zgrywałbyś wielką ofiarę! PS twoje ego to dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Mężczyzna chce się dobrowolnie poddać karze: 3,5 roku więzienia w zawieszeniu. Ma też zapłacić odszkodowania dwóm pobitym mężczyznom : Łukaszowi 8 tys. zł, a drugiej ofierze 5 tys. zł. Taką karę zaakceptowała prokuratura, która wraz z aktem oskarżenia wysłała do sądu wniosek o skazanie mężczyzny bez procesu. Prokuratura uważa, w wystarczający sposób zadbała o interes pobitych " Fakt, zawsze mogli dostać 100 PLN na fajki. Prokurator ludzki pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...